FOREMAN: NAJLEPSZY JEST CANELO, ALE SPENCE JR BĘDZIE JESZCZE LEPSZY

George Foreman, dwukrotny i najstarszy mistrz wszechwag, komentuje na bieżąco wydarzenia bokserskie. Pytany o najlepszego obecnie pięściarza świata bez wahania wskazuje na Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO), wierzy jednak, iż wkrótce jeszcze lepszym bokserem będzie Errol Spence Jr (26-0, 21 KO).

Amerykanin na początku października miał wypadek samochodowy. Potem okazało się, że kierował "po kieliszku". Na jego szczęście obyło się bez poważnych kontuzji i ma wrócić w okolicach czerwca. Wiszą nad nim dwie obowiązkowe obrony - z ramienia federacji IBF i WBC wagi półśredniej. Sławny Canelo zdobył już tytuły mistrzowskie w czterech limitach - od kategorii junior średniej aż po półciężką.

- Canelo to mój ulubiony obecnie zawodnik. Uderza jak zawodnik wagi ciężkiej, a ma przy tym naturalną szybkość pięściarza wagi lekkiej. I nie boi się wyzwań. Innym zawodnikiem z wielkim potencjałem jest Spence Jr. Nie jest jeszcze tak dobry jak Alvarez, lecz za parę lat może go przeskoczyć i być jeszcze lepszy - stwierdził "Big George".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: masta
Data: 12-01-2020 16:02:53 
GGG Canelo

Crawford Errol

I tyle w temacie ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.