TRENER RUIZA JUNIORA: MOŻE PO PORAŻCE ANDY NABIERZE POKORY

Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) zdetronizował w czerwcu zeszłego roku Anthony'ego Joshuę, ale w grudniowym rewanżu został wysoko pokonany i jak sam przyznał jego forma pozostawiała wiele do życzenia, a wielki sukces zamącił mu głowie. Trenera Ruiza, Manny Robles ma nadzieję, że jego podopieczny wróci do gry, ale wciąż nie wiadomo, jaka będzie decyzja pięściarza odnośnie współpracy z Roblesem.

CRAWFORD I HOLYFIELD WSPIERAJĄ RUIZA >>>

- Nie wiem, czy dalej będziemy razem pracować. Decyzja należy do Andy'ego. Nasze relację wciąż są dobre. Andy wybrał się na wakacje i wszystko wygląda w porządku. Wkrótce okaże się, co dalej. W pewnym momencie będziemy musieli porozmawiać. Jeżeli Andy będzie gotowy do powrotu do treningów, zacznę swoją pracę. On jest mężczyzną, nie dzieciakiem. I musi być traktowany jak mężczyzna. Nie można go na siłę do czegoś przekonywać - powiedział Robles.

- Sława i pieniądze przerosły Andy'ego. On musi się nauczyć, jak sobie radzić z tymi rzeczami. Może po porażce nabrał pokory. Przez pierwsze trzy miesiące od czasu wygranej z Joshuą, nie miałem właściwie z Andym prawdziwego kontaktu. Jestem rozczarowany wszystkim, co spowodowało, że przegraliśmy rewanż - dodał trener Meksykanina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-01-2020 19:35:07 
Wróci jak skończy się siano. Nie wiem jak szybko kasę wyda, ale jak już wyda większość to pewnie wróci, oby nie za późno.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2020 19:52:22 
Najpierw psycholog, odwyk, oczyścić organizm z tego syfu który żarł przez ostatni rok, przy okazji oczyścić umysł i swoje otoczenie z przydupasów od wydawania kasy, potem z czystą głową powrót do treningów.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 10-01-2020 20:23:59 
Ten człowiek nie nadaje się na mistrza świata.
 Autor komentarza: Kane77
Data: 11-01-2020 08:04:15 
Ruiz skończy jak Maidana po dwóch walkach z Floydem Mayweatherem. Na kolejną dużą wypłatę od AJ nie ma co liczyć. Sam dużych pieniędzy nie generuje, a za małe pieniądze, nie będzie mu się chciało walczyć, bo z natury jest leniwy, a miłości do boksu czy ambicji sportowych już raczej w nim nie ma. Wątpię, że zobaczymy go jeszcze w ringu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.