SULĘCKI: JESTEM W DOBREJ FORMIE, CHCĘ JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIĆ

Z wielkimi nadziejami wchodzi Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) w nowy rok. Dziś pięściarzowi wagi średniej zdjęto gips, o czym poinformował sam "Striczu" w mediach społecznościowych.

"Dzisiaj w końcu zdejmują mi gips i wyciągają druty z ręki. Myślę, że po takim czasie rozbratu ze sportem na wysokich obrotach forma wizualna i waga (81kg) jest na doskonałym poziomie. Teraz tylko jak najszybciej wrócić i udowodnić to w ringu" - napisał Sulęcki.

Przypomnijmy, że w ostatnim występie Maciek przegrał po jednostronnym boju z mistrzem świata federacji WBO, Demetriusem Andrade'em. Niedługo potem poddał się zabiegowi i rehabilitacji.

Obok dzisiejsze zdjęcie "Stricza". Czekamy na powrót.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 09-01-2020 18:22:42 
To wróć, ale zmień trenera, bo daleko nie zajdziesz.
 Autor komentarza: Potato
Data: 09-01-2020 20:25:25 
Sulęcki nidy nie będzie mistrzem. Chyba że będą mistrzostwa w robieniu sobie zdjęć w kiblu.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-01-2020 21:04:02 
@Potato
Sulecki ma chociażby nikłą szansę by jednak kiedyś zostać mistrzem, ty natomiast Potato nawet cienia takiej szansy nie miałeś, nie masz ani nigdy mieć nie będziesz. Pogódź się z tym w końcu i wyluzuj dupę, najlepiej w kiblu robiąc zdjęcie.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 09-01-2020 23:06:30 
@Callisto
Dobra odpowiedź dla dupka.
 Autor komentarza: Potato
Data: 10-01-2020 12:50:47 
@Callisto
Ja takiej szansy nie miałem i nie będe mieć i nawet do tego nie aspiruje a wiesz dlaczego? Bo znam dużo lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy niż bicie się po głowie z drugim człowiekiem i psucie sobie zdrowia.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 10-01-2020 16:09:44 
@Potato
Cieszy mnie niezmiernie fakt że chronisz swój bezcenny umysł i zarabiasz w inny sposób. Widzę jednak ku memu zmartwieniu że zachodzi potrzeba wytłumaczenia Ci drogi forumowy kolego tego co napisałem w sposób jeszcze prostszy by zaistniał choć cień szansy że zrozumiesz. Zatem sformułuję swą hipotezę inaczej, dostosowując ją specjalnie pod Twój ewidentnie bezgraniczny intelekt. Otóż, postuluję że cokolwiek robisz w życiu by zarabiać, nigdy nie miałeś, nie masz, ani mieć nie będziesz choć nawet cienia szansy na to by zostać w owym czymś mistrzem świata. Dotarlo mam nadzieję. Pozdrawiam również.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.