JOSEPH PARKER WRÓCI 29 LUTEGO NA ROZPISCE GALI GARCIA vs VARGAS

Joseph Parker (26-2, 20 KO) poznał szczegóły swojego powrotu. Były mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO zaboksuje 29 lutego podczas gali Garcia vs Vargas w Teksasie.

Głównym daniem będzie potyczka Mikeya Garcii z Jessie Vargasem. Nowozelandczyk wystąpi przed głównymi bohaterami, a wszystko pokaże platforma streamingowa DAZN.

- Nie mamy jeszcze potwierdzenia rywala, wierzę jednak, że wszystko wyjaśni się w przeciągu najbliższego tygodnia. Joseph musi wystąpić w tym roku przynajmniej trzy razy, tym bardziej, że rozpoczniemy ten rok stosunkowo wcześnie - mówi Kevin Barry, trener Parkera.

27-latek z Auckland dzierżył pas World Boxing Organization od grudnia 2016 roku do marca 2018 roku. Bokser z Nowej Zelandii zdołał obronić to trofeum dwa razy, a tytuł ten odebrał mu Anthony Joshua, wygrywając pewnie na punkty. W ostatnim występie Parker zastopował w dziesiątej rundzie Alexa Leapai.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-01-2020 14:26:46 
Szkoda że z WAR'em nie wyszło.
 Autor komentarza: MODM
Data: 09-01-2020 17:19:36 
up

Najpierw się uśmiałem i pomyślałem o co dla gościa chodzi z tym Warem ????? jednak po czasie doszło do mnie że to jednak świetny pomysł.

Każde liczenie czy KO w przypadku kontrowersji zostało by dokładnie sprawdzone czy np .nie było ciosu łokciem czy głową po którym zawodnik padł . Super sprawa i mega pomysł . BRAWOOOOO !!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.