SMITH JR: CHCĘ ZOSTAĆ MOTYWACJĄ DLA INNYCH LUDZI

11 stycznia w Atlantic City dojdzie do ciekawej walki w wadze półciężkiej. Joe Smith Jr (24-3, 20 KO) skrzyżuje swoje pięści z dawniej czołowym bokserem wagi super średniej, Jesse Hartem (26-2, 21 KO). Walka nie ma wyraźnego faworyta i jest istotna dla obu panów.

Smith jest znany w naszym kraju głównie ze znokautowania w spektakularny sposób Andrzeja Fonfary. Po tamtym sukcesie mierzył się on z wielkim Bernardem Hopkinsem, Sullivanem Barrerą czy Dmitrijem Biwołem. W trzech ostatnich walkach poniósł jednak dwie porażki i teraz potrzebuje zwycięstwa. Joe marzy o tym, by swoją postawą zainspirować innych ludzi do walki o lepsze życie.

- Jesse Hart dużo mówi o tym, jak wielki wpływ miał na niego Bernard Hopkins, jak bardzo był dla niego motywacją podczas początków w boksie. To motywuje mnie do tego, by samemu osiągnąć wielkie rzeczy i zostać motywacją dla innych. Chcę, żeby ludzie mówili o mnie tak, jak Jesse mówi o Hopkinsie. Chcę zainspirować innych do wyjścia z kłopotów i ciężkiej pracy każdego dnia - mówił Smith Jr, który ze względu na łączenie boksu z pracą fizyczną zyskał wiele sympatii wśród fanów.

- Zawsze staram się mieć więcej, poprawiać swoje życie. Chcę to zrobić ponownie. A jedynym na to sposobem jest świetny występ w sobotę i rozwój kariery - dodał Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.