KUDRIASZOW CHĘTNIE STOCZY REWANŻ Z PEJSAREM

Dmitrij Kudriaszow (24-3, 23 KO) kilka tygodni temu pokonał na punkty Vaclava Pejsara (14-9, 12 KO), ale większość obserwatorów tej walki nie miała wątpliwości, że to bokser z Czech zasłużył bardziej na zwycięstwo na kartach sędziów punktowych. Rosyjski pięściarz doskonale zdaje sobie sprawę, że nie wypadł w tej walce dobrze i chętnie udowodniłby, że stać go na dużo bardziej przekonujące zwycięstwo nad swoim ostatnim oponentem.

W rozmowie z rosyjskimi mediami "Rosyjski Młot" odniósł się po raz pierwszy do tego niezbyt dobrego w jego wykonaniu występu.

- Werdykt wzbudził sporo wątpliwości. Zdaję sobie sprawę, że dałem bardzo złą walkę. Rywala klasy Pejsara muszę pokonać w dużo lepszym stylu, wyraźniej. W czwartej rundzie, gdy był liczony, uznałem, że jest już po wszystkim. To był mój błąd. Wiem, jak zareagowała publiczność, czytałem komentarze... Cóż, jestem już na to uodporniony. Nie jest to przyjemne, ale co mam zrobić? Zakopać się? Będę nadal boksować. Udowodnię, że jestem wart znacznie więcej. Chętnie stoczę rewanż z Pejsarem. Wracam na ring na wiosnę - powiedział Dmitrij Kudriaszow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.