SHAKUR STEVENSON vs MIGUEL MARRIAGA 14 MARCA W NOWYM JORKU?

W maju w Leeds powinno dojść do walki unifikacyjnej w wadze piórkowej, czyli pojedynku mistrza WBO Shakura Stevensona (13-0, 7 KO) z Joshem Warringtonem (30-0, 7 KO), ale wygląda na to, że w marcu czeka jeszcze Amerykanina pierwsza obrona pasa, czyli swoista rozgrzewka przed wyprawą na Wyspy.

UNIFIKACJA WARRINGTONA I STEVENSONA 16 MAJA W LEEDS? >>>

Mowa o planowanej na 14 marca w Nowym Jorku walce z kolumbijskim weteranem Miguelem Marriagą (29-3, 25 KO), który od czasu porażki przed czasem w 2017 roku z Wasylem Łomaczenką w starciu o tytuł WBO wagi super piórkowej, odniósł cztery zwycięstwa z rzędu nad przeciętnymi lub stosunkowo słabymi rywalami. Głównym atutem Marriagi w konfrontacji ze Stevensonem byłaby siła uderzenia i doświadczenie na zawodowym ringu, ale faworyt byłby oczywiście tylko jeden.

Przypomnijmy, że w październiku zeszłego roku wicemistrz olimpijski Stevenson zdeklasował Joeta Gonzaleza i zdobył pierwszy zawodowy tytuł - wspomniany pas WBO, który był wówczas wakujący. Josh Warrington, którego Amerykanin od dawna wyzywa na pojedynek, bronił w 2019 roku tytułu mistrza świata dwukrotnie. Najpierw pokonał w czerwcu niejednogłośnie na punkty Kida Galahada, a potem znokautował w październiku Sofiane'a Takouchta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 04-01-2020 22:16:30 
Shakur i tak obu ich rozwali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.