BADOU JACK OPCJĄ DLA ŚWIETNEGO DMITRIJA BIWOŁA

Dmitrij Biwoł (17-0, 11 KO) jest wciąż stosunkowo nieznany, za to szalenie groźny. Zdaniem wielu to zresztą najlepszy zawodnik wagi półciężkiej. Duża wartość sportowa w połączeniu z małą wartością medialną sprawiają, że trudno znaleźć dla niego odpowiedniego rywala.

To szansa dla... Badou Jacka (22-3-3, 13 KO), byłego mistrza świata wagi półciężkiej i super średniej, który w minioną sobotę przegrał stosunkiem głosów dwa do jednego z Jeanem Pascalem. Dlaczego więc nie Pascal? Po pierwsze dlatego, że zażądałby teraz więcej pieniędzy niż Jack, ale także dlatego, że dostał już lekcję boksu od Rosjanina czternaście miesięcy temu, przegrywając z nim praktycznie każdą z dwunastu rund.

BADOU JACK I JEGO HISTORIA NA TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA >>>

Promotor Eddie Hearn ma problem z zakontraktowaniem wysokiej klasy rywali, więc teraz odezwał się do czarnoskórego Szweda z propozycją walki z Biwołem. Konkretów nie ma, ale pojedynek miałby się odbyć już wiosną. Jack po nieznacznej porażce z Pascalem już wrócił na salę i do treningów.

Poniżej prezentujemy Wam fragmenty treningu Biwoła, panującego mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-01-2020 18:38:41 
Śmiech na sali. Szanuję Jacka bo to świetny bokser ale zawsze mu brakowało kropki nad przysłowiowym 'i'. Przegrał z Brownem, teraz z Pascalem, może i dyskusyjne ale jednak i ma walczyć z Bivolem? Śmiech z tych, którzy dwa lata temu okrzyknęli Bivola numer 1 ponad Kowaliova, a ten w swojej karierze nie miał jeszcze poważnego wyzwania, nawet kogoś takiego jak Yarde co miał zero w rekordzie, tylko jakichś zweryfikowanych rozbitków.. dla mnie ten gość przespi najlepszy czas w swojej karierze i nikt o nim nie wspomni za kilka lat. Beterbijev wyszedł do unifikacji z niepokonanym i solidnym Gvozdyokiem, a Bivola co? Zweryfikowany Barerra? Osiłek Smith, ktorego zweryfikował Barerra? Strasznie bezpiecznie jest prowadzony Bivol, a ma potencjał..
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 03-01-2020 21:22:05 
bivol to jest mistrz tej wagi numer jeden bez dwóch zdan unikany w chuj
 Autor komentarza: Zartan
Data: 03-01-2020 21:50:15 
xD
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 04-01-2020 16:12:19 
Yarde poki co to dostal w dziure od pijaka, ktoremu naklepal rudy krasnal, to tyle w temacie korespondencyjnych pojedynkow
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-01-2020 21:50:39 
bogus, widze jestes kolejnym ignorantem. To, ze dostanie od Kowaliowa było pewne, moze jedynie nie dla ludzi, ktorzy ekscytują się rekordami bokserów i wspolczynnikiem nokautów, a walk nie oglądają w ogóle. Chodzi o sam fakt, ze był to mlody byczek, niepokonany i glodny sukcesów, a Bivol bierze samych rozbitków, którzy juz byli zweryfikowani. Na dzień dzisiejszy jest top3, ale na numer jeden nie zasługuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.