LONERGAN: HORN ZNISZCZYŁBY TERAZ TSZYU

Były mistrz WBO wagi półśredniej, Jeff Horn (20-2-1, 13 KO), planuje wziąć kilka tygodni wolnego, aby wrócić do pełni sił po ciężkiej, wygranej walce w rewanżu z Michaelem Zerafą.

Promotor Horna, Dean Lonergan, chce, aby pięściarz niebawem rozpoczął treningi do kolejnej dużej jak na australijski rynek walki.

Oczywistą dla Horna opcją na rok 2020 jest niepokonany Tim Tszyu (15-0, 11 KO). Lonergan uważa, że Tszyu nie jest jeszcze gotowy na rywala tej klasy co Horn i zostałby zdominowany w jednostronnej walce.

- Nie ma szans, by Tszyu mógł pokonać Jeffa w kolejnej walce. Horn zniszczyłby Tszyu, a moim zdaniem dokonałby tego też Zerafa w formie z ostatniej walki. Chętnie podejmiemy tę walkę, Jeff zarobi sporo pieniędzy za znokautowanie go. Po walce z Crawfordem dostaliśmy sygnały, że Tszyu jest pewny siebie i wygranej nad Jeffem. Czy on żartował? Przegraliśmy z najlepszym gościem na świecie, a Tszyu pokonał do tej pory paru australijskich klubowiczów. W kwietniu Horn może znów wejść między liny - powiedział Lonergan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.