MURAT GASIJEW WRÓCI 29 LUTEGO NA GALI GARCIA vs VARGAS?

Trwa coraz dłuższa przerwa w występach byłego czempiona wagi cruiser Murata Gasijewa (26-1, 19 KO), którego ostatni raz można było zobaczyć w ringu w lipcu 2018 roku, w finale turnieju WBSS z Aleksandrem Usykiem. Już wtedy mówiono o kontuzji Rosjanina, który po walce poddał się operacji. Potem ogłoszono jego debiut w wadze ciężkiej, ale kilka razy go przekładano. Teraz mówi się o nowym terminie i miejscu powrotu - gali Garcia vs Vargas w teksańskim Frisco, która odbędzie się 29 lutego.

O planach ludzi Gasijewa poinformował jego trener, Abel Sanchez. Prawdopodobny rywal? Być może anonsowany wcześniej Joey Dawejko (20-7-4, 11 KO), który w zeszłym roku przegrał po dobrej walce większościową decyzją z Siergiejem Kuzminem w marcowej konfrontacji, a następnie wygrał na punkty lipcowy pojedynek z Rodneyem Hernandezem. Głośno było również o nokaucie, którego rzekomo doświadczył z rąk Dawejki Anthony Joshua podczas sparingów przed pierwszą, czerwcową walką z Andym Ruizem Juniorem. Czy walka Dawejko vs Gasijew dojdzie do skutku? Jeżeli tak, to wydaje się, że Amerykanin ma realne szanse na sprawienie niespodzianki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 01-01-2020 17:45:21 
Prawda jest taka, że kontuzje zniszczą Gasijeva. Gościu walcząc z lebioda miał bodajże 24 lub 25 lat, potem waloa z Usykiem i wieczne kontuzje.. ja rozumiem jakby miał 35lat, ale sypie się już w tak młodym wieku.. myślę, że ma już po karierze.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-01-2020 18:47:37 
Jakie szanse. Jak Gassijew będzie w formie to rozbije Dawejkę..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-01-2020 20:32:58 
Przewiduję że Dawejko może nie dostać tej walki. Sporo szczekał w socjalach o tym jak wszyscy się go boją i unikają z nim walki. Sporo dostało się właśnie Ruskowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.