HEARN O BRAKU TRASY PROMOCYJNEJ PRZED WILDER vs FURY II

Eddie Hearn jest zszokowany, że Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) i Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) nie spotkają się na trasie promocyjnej przed ich rewanżem zaplanowanym na 22 lutego.

- Chciałbym, żeby odbyli tournée po mediach. Włączcie się. Zastanawiam się, czy Wilder przypadkiem nie chce być blisko Fury'ego. Na miejscu Fury'ego nalegałbym na to - powiedział Hearn.

- To nie jest dobre dla Fury'ego, że nie będzie trasy promocyjnej. To był jeden z elementów składających się na wygraną Tysona - dostać się do głowy Wildera - dodał szef Matchroom Boxing.

Ciekawą kwestią jest transmisja walki Wilder - Fury w Wielkiej Brytanii. BT Sport, ze względu na umowę z Furym, może zarezerwować sobie prawa do pokazania tego starcia, ale nie jest tajemnicą, że Sky Sports ma większe możliwości finansowe.

- BT musiało wziąć te wszystkie szare walki Fury'ego, a teraz mamy wielką walkę i nawet nie wiadomo czy ją pokażą. Tak, Sky Sports złożyło ofertę. To poważna oferta. BT jest w niezręcznej sytuacji, bo muszą się teraz dostosować do tej oferty, a mówi się, że nie są w stanie zapewnić takich cyfr - skomentował promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-01-2020 13:50:28 
Zmiana trenera, zainteresowanie wrestlingiem, sprawami poza ringowymi a walkach zbieranie ciosów-farfocli z rywalami typu Wallin i Pianeta przy kimś takim jak Wilder, nie wróżą sukcesu w drugiej walce.
I tak przewiduję. Kilka rund dominacji Fury'ego, początek pajacowania, długi prawy Wildera, dechy i albo wstanie, albo nie. A jak wstanie, to tylko na dokończenie roboty przez Amerykanina. Koniec "Króla wagi ciężkiej"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.