PROMOTOR DUBOIS: JEŚLI NIE JOYCE, TO MOŻE CHISORA LUB WHYTE

Frank Warren - promotor Daniela Dubois (14-0 13 KO), chciałby skonfrontować swojego zawodnika z Joe Joyce'em (10-0, 9 KO) w walce o tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. Ale jeśli nic nie wypali z tego pomysłu, Warren ma już na oku dwóch innych angielskich bombardierów.

Dubois naciska coraz mocniej na czołówkę i przez wielu uważany jest za najgorętszego prospekta królewskiej kategorii. Potrzebuje jednak poważnych wyzwań, a takie gwarantowaliby Dereck Chisora (32-9, 23 KO) bądź Dillian Whyte (27-1, 18 KO).

- Daniel udowodnił w starciu z Kyotaro Fujimoto jak bardzo mocno bije. Jeśli Joyce nie będzie chciał przyjąć naszej propozycji, mam nadzieję, że uda się doprowadzić do walk z Chisorą lub nawet Whyte'em. Na ten moment jednak zaoferował walkę Joyce'owi na kwiecień - mówi brytyjski promotor, który współpracuje również z Tysonem Furym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-12-2019 21:02:44 
Warren nie dogada się z Hearnem, to raz, a dwa to ani Chisorze, ani Whytowi nie jest taka walka do niczego potrzebna. Dubois jest sporym zagrożeniem dla obu a wartość sportową ma jeszcze słabą w porównaniu do tej dwójki. Nie wiem jakie pieniądze musiałby Warren zapłacić żeby się zgodzili skoro są już teraz o krok od wypłaty życia.
Joyce też nie weźmie go na przeciwnika do walki o pas. Jestem nawet skłonny powiedzieć że wycofa się z potyczki o pas EBU jeśli to narzuciło by mu Duboisa. DDD musi iść swoja drogą walcząc z przeciętniakami aż wskoczy na mendatory inaczej nikt z czołówki nie będzie z nim walczył.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 28-12-2019 22:00:46 
Tak jak wyżej, nie ma takiej opcji, chisora i white lada moment będą mieli złoty strzał i młody nie jest w kręgu ich zainteresowan. Z Wachem bym go zobaczył.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 28-12-2019 22:25:52 
Niech Dubois weźmie Ortiza. Ortiz i tak już raczej walki o pas nie powącha. Whyte i Chisora są za blisko walki o pas, żeby ryzykować. W dodatku sprawdzian dla Duboisa ogromny. Nie wiem czy by podołał.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 28-12-2019 22:31:19 
Dubois potrzebuje nazwisk w rekordzie, nikt z top10 kto jest na fali nie zawalczy z mlodym groznym prospektem ktory jeszcze niema pozycji w rankingach. Breazel, Washington, Hammer czy Martin na ten etap byliby ok.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 28-12-2019 23:01:28 
Wszyscy dobrze wiemy, że dotychczasowi rywale Daniela Dubois nie stanowili dla niego większego wyzwania. Poprzeczkę trzeba podnosić, ale na Łajdaka to jest jeszcze za wcześnie. Zresztą promotorzy nie dogadają się w tej sprawie. Myślę, że dla Duboisa na tym etapie kariery dobrym rywalem byłby np. Mariusz Wach, czy słabszy Robert Helenius, czy Dominic Breazeale.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 28-12-2019 23:24:55 
Chcecie aby Mariusz Wach zszedł w ringu ? jego głowa też ma limity to że jest twardy to fakt ale po latach to wyjść może lekarz mi mówił :)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 29-12-2019 01:17:53 
Chyba się zgadzamy co do walki, zresztą tak jak we wcześniejszym wątku: nikomu się to nie opłaca i nie ma na to szans. Co do nazwisk, Chisora/Whyte to 3 półki wyżej niż dotychczasowi przeciwnicy Duboisa; Washington czy Martin 2 półki, a Breazeale czy nawet Wach powiedzmy półtora. Nadal niepotrzebne ryzyko. Dla mnie najbliższa walka to mały kroczek naprzód, klimaty typu Teper, Browne, Helenius, a dopiero potem poziom Breazeala czy Martina.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 29-12-2019 08:44:26 
a ja napiszę troche z innej strony, jesteście pewni że Dubois i jego promotor naprawdę chcą Chisory albo Whita? a może to tylko medialna gadka? myślicie że tylko Chisora i White mają coś do stracenia? przecież po takiej walce Dubois z największego prospekta może stać się zapomnianym bumem, niby Dubois wydaje się dobry, ale jest jeszcze młody, a przeskok jakościowy przeciwnika byłby kolosalny, według mnie tak jak piszecie na ten rok takie nazwiska jak Wach czy Washington, już całkiem dobrzy zawodnicy ale jeszcze nie stanowiący aż takiego zagrożenia, no chyba że Dubois i jego obóz widząc ryse która pojawiła się na popularności Joshuy chcą zająć jego miejsce, a zrobić się to da tylko spektakularnymi walkami właśnie z takimi jak Chisora zawodnikami
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 29-12-2019 13:19:30 
Dokładnie KalarCz. Robienie "boga" z gościa, który jeszcze z nikim nie zawalczył jest uwłaczające ludzkiemu rozumowi.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 29-12-2019 15:02:25 
Ale Wy wszyscy psychopaci jestescie, ze tak bardzo chcecie stestowac szczeke Wacha na piesci Duboisa XD
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 29-12-2019 19:25:25 
@KalarCz
Zgoda poza dwoma szczegółami, po pierwsze nie bardzo wiadomo, w jakim sensie to jest "z innej strony", jeśli piszesz to co wszyscy :). Po drugie nawet ta dwójka to już zagrożenie. Washington to solidny bokser i realne zagrożenie dla każdego spoza powiedzmy pierwszej piętnastki, a nawet taki Wach jest nieprzewidywalny. Na ten poziom Dubois powinien wejść już wkrótce, na pewno w 2020, ale jeszcze nie w nastepnej walce a może dwóch.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.