RYAN GARCIA vs FRANCISCO FONSECA 14 LUTEGO W ANAHEIM?

Jeden z najciekawszych prospektów w światowym boksie, niezwykle popularny 21-letni Ryan Garcia (19-0, 16 KO) błyskawicznie znokautował w listopadzie na gali Canelo vs Kowaliow niezłego Romero Duno, a 14 lutego stanie prawdopodobnie przed kolejnym testem. Rywalem Garcii na gali w Anaheim ma zostać Francisco Fonseca (25-2-2, 19 KO).

25-letni bokser z Nikaragui to niewygodny i twardy rywal, który jedyne w swojej dotychczasowej karierze porażki poniósł w starciach o pasy mistrzowskie: w 2017 roku przegrał po kontrowersyjnym nokaucie z Gervontą Davisem, a w 2018 roku uległ jednogłośnie na punkty Tevinowi Farmerowi. Stawką obu tych pojedynków był pas IBF wagi super piórkowej. Ostatnia walka Nikaraguańczyka miała miejsce w listopadzie w legendarnej brytyjskiej York Hall. Fonseca zremisował tam z lokalnym faworytem, Alexem Dilmaghanim.

Wracając na koniec do rywalizującego w wadze lekkiej (w tej kategorii dojdzie zapewne do walki z Fonsecą) Garcii: robi on wyraźne postępy pod okiem znanego przede wszystkim ze współpracy z Canelo Alvarezem Eddy'ego Reynoso. Ostatnie tygodnie Canelo, Reynoso i Garcia spędzili w gymie w San Diego, pracując nad wieloma aspektami technicznymi i fizycznymi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.