TRENER ERROLA SPENCE'A O POWROCIE CZEMPIONA DO TRENINGÓW

Mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej, Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) wrócił do treningów po październikowym wypadku samochodowym i celuje w bardzo mocną walkę w maju lub czerwcu. Trener Spence'a, Derrick James twierdzi, że jego podopieczny prezentuje się podczas treningów równie dobrze, jak przed wypadkiem.

GARCIA I SPENCE JR CHĘTNI NA WALKĘ >>>

- Wszystko z Errolem w porządku. Obserwujemy jego reakcje na powrót do treningów. Wygląda dobrze. Jego timing jest dobry. Wszystko wygląda wspaniale... Tak, jak wcześniej. Obserwowałem go, by sprawdzić, czy nie stracił szybkości. Nie zauważyłem żadnej zmiany - powiedział James.

- Myślę, że wielu ludzi dobrze życzyło Errolowi i martwiło się o niego. Ale było też wielu hejterów, którzy nie chcieli, by wrócił po wypadku do formy. Nie chcieli też wierzyć, kiedy mówiłem, że Errol nie odniósł poważnych obrażeń. Jeśli natomiast chodzi o jego blizny powypadkowe i ewentualne problemy z rozcięciami, to w ogóle o tym nie myślę. Interesuje mnie tylko jego mózg, a z nim jest wszystko w porządku - dodał trener Spence'a.

Przypomnijmy, że Spence Jr rozbił się nad ranem 10 października w Dallas, jego Ferrari zostało kompletnie skasowane. Pięściarz wracał z imprezy, był pod wpływem alkoholu, nie zapiął pasów i mocno przekroczył dozwoloną prędkość. Trafił na oddział intensywnej terapii i spędził na nim co najmniej sześć dni, mówiło się o poważnym stanie. Ostatecznie komunikaty medialne przekazały wersję o złamanym zębie - jedynym uszczerbku, jakiego doznał pięściarz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 27-12-2019 20:50:02 
" Ale było też wielu hejterów " , a czemu PAJACU jeden nie wspomnisz o tym, że był nawalony, że jechał bez pasów i że jechał dużo szybciej niż mógł ??? I co najważniejsze, swoim idiotycznym zachowaniem mógł kogoś zabić...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-12-2019 00:46:07 
ale co sie ciskasz i mówisz jakbyś wiedział najlepiej?
- najebany? ile miał? tylko daj pewne info
- jechał za szybko? ile? tylko daj pewne info
- mogl ale nie zabil i nie pojdzie siedziec
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 28-12-2019 08:41:47 
Autor komentarza: Maniek1986

A jest gdzieś pewne info, że to nie prawda ?? Dlaczego się nie bronił ?? Mógł nie zabić ??? Przez podobnego gnoja do niego moja mała córka nie ma jednej ręki, bo jechał w podobnym stanie, a ona tylko sobie stała... a więc skończ pierdo%lić, bo widocznie musisz być taki sam skoro to tolerujesz !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.