EWA BRODNICKA PODSUMOWUJE ROK 2019

Największa niespodzianka minionego roku? Co będzie najciekawsze w przyszłym? Ewa Brodnicka (18-0, 2 KO) podsumowuje minione dwanaście miesięcy i opowiada o swoich planach na nowy sezon.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-12-2019 18:38:46 
Dwa pytania noworoczne:

1. Dlaczego Szanowna Redakcja usuwa wpisy o negatywnym wydźwięku odnośnie tej pseudo-bokserki?

2. Z jakiego powodu droga memu schorowanemu sercu Redakcja w ogóle promuje, w sposób absolutnie nieproporcjonalny do zainteresowania kibiców, to ćwierć-inteligentne, plastykowe, zadufane w sobie, nieustannie klinczujące i ordynarnie faulujące, w podciągniętym pod niemalże samą szyje pontonie, beztalencie bokserskie? Beztalencie które, co warto podkreślić, stanowi antyreklamę dla całej dyscypliny.
 Autor komentarza: tyler
Data: 27-12-2019 18:53:22 
Up
Czysta prawda.
Dodam tylko że pewien pan z Italy łoży na ten kicz...więc za piniądz można kreować kogo się chce i na co się chce... Czyli na siłę robione i wszyscy udają że jest ok.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 27-12-2019 18:55:45 
@Callisto - napiszę ci wprost, bo widać jesteś za mało pojętny. Jeśli powtórzysz wpis podobny do tego pierwotnego, usuniętego, to cię zbanuję za obrażanie innych. Możesz sobie tu pisać co chcesz, ale już nie jak chcesz. Ogarnij swój język, a wtedy pisz co chcesz...
 Autor komentarza: keane
Data: 27-12-2019 19:05:09 
No to się doczekałeś odpowiedzi na pyt. 2 ;)
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-12-2019 19:19:08 
@keane

Szkoda jedynie, ze adresat nie ma odwagi bezpośrednio przyznać w czym tkwi 'tajemnica' tego nie nawet wątpliwej, ale wręcz żenującej jakości produktu medialnego. No ale, zgodnie ze starosłowiańskim pradawnym przysłowiem wielkich Lechitów, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze ;)
 Autor komentarza: leon84
Data: 27-12-2019 19:28:36 
I oby w tym roku 2020,były tak samo emocjonujące walki z tą Panią jak w tym :P
 Autor komentarza: tyler
Data: 27-12-2019 19:29:14 
Callisto
Przecież napisałem tajemnicę co i jak i dlaczego...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-12-2019 19:41:02 
Niech sobie boksuje, co wam do tego? Przecież nikt nie zmusza was żebyście jej słuchali a tym bardziej oglądali. Ja tam zawsze popatrzę chętnie na ważenie Ewci, nie mniej na samą walkę i jej lansy przed kamerą już mniej chętnie, bo tu już jest słabo.
Na nowy rok życzę jej więcej naturalności, kobieta musi dojrzewać i starzeć się z godnością, ten botox w ustach to spora lipa.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-12-2019 19:42:30 
@tyler
Tak, zdaję sobie z tego sprawę i dziękuję za rozwikłanie zagadki :) Powiedzenie rzecz jasna się sprawdziło.
 Autor komentarza: Nitras
Data: 28-12-2019 01:52:03 
@Furmi, weź captopril, usiądź spokojnie i pomyśl quo vadis. Pomyśl Panie Łukaszu ile osób pisało tutaj kilka lat temu, ile pisze teraz, ile było postów pod tematem "Waszym zdaniem", ile jest teraz (bywały tysiące, jest kilka). Ostatnio chwaliliście się popularnością, tylko co z meteorytyką? Utoniesz we własnym kale robiąc tak dalej, kasa, kasa, kasa, nie dziwię się, tylko czasem lepiej milczeć niż robić z siebie hipokrytę. Pani Brodnicka jest bardzo ograniczonym sportowcem, ale Mario jest sponsorem :)

zasłużyłem na bana :)
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 28-12-2019 11:35:09 
Przeciez nie od dzis wiadomo, ze kumpluje sie i prowadzi/ła program z redaktorem powiazanym z bokserem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 28-12-2019 12:49:38 
Redakcja buntuje się i obraża użytkowników, bo ostatnia "gwiazda" chce z nimi rozmawiać i nie wolno komentować jej kariery. Brawo, róbcie tak dalej, to po 10 latach będę gotów przejść do konkurencji. Już nie pierwszy raz widzę, że ta złota wolność słowa, dzięki której tak wiele osób się tutaj udziela, powoli staje się czymś złym i niepożądanym. Kolega Nitras może przesadza z liczbami, ale coś w tym jest.

Co do Brodnickiej - niestety ale jest słabą reklamą boksu kobiet. Jej dwa główne atuty widzimy zawsze w stroju kąpielowym na ważeniu i na tym zazwyczaj emocji koniec. Rozumiem - to ona jest w ringu a nie ja, więc nie powinienem się wymądrzać, ale skoro walczy jak walczy, to nie róbmy z niej na siłę diamentu i wspaniałej mistrzyni. Mam wrażenie, że polski kobiecy boks zatrzymał się na tym, że mamy dwie śliczne zawodniczki na jakimś poziomie i próbujemy to sprzedać januszom, niezależnie od tego jak walki wyglądają. W obwodzie czeka jeszcze równie ładna Sidorenko, no i ...tyle. Fani boksu długo się nie są w stanie tym zachwycać, dajcie jakąś szpetną lesbę, która naprawdę będzie się bić, to wszyscy będą zadowoleni, a i kobietom łatwiej się będzie utożsamiać.
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 28-12-2019 19:26:27 
Wszystkim prawdziwym (odwaznym) fanom boksu, duzo zdrowia, wytrwalosci i spelnienia marzen w nadchodzacym 2020 Roku! Jestem z Was dumny Panowie ))) Dla redakcji osobne zyczenia... wyrozumialosci i oby w przyszlym roku wiecej osob odwiedzalo Wasza stronke ) Pozdrawiam
 Autor komentarza: Callisto
Data: 30-12-2019 11:45:02 
'dajcie jakąś szpetną lesbę, która naprawdę będzie się bić, to wszyscy będą zadowoleni, a i kobietom łatwiej się będzie utożsamiać.'

Łatwiej jest zwyczajnie zedrzeć z Clio tę tonę tapety i, co już dużo trudniejsze, nauczyć walczyć, a właściwie to spełni kryteria zainteresowania o których piszesz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.