JOSHUA: ZOSTAŁO MI JAKIEŚ 14-15 WALK

- Nie chcę oddać żadnego ze swoich pasów, bo ciężko pracowałem, żeby je pozbierać, możliwe jednak, że będę do tego zmuszony - nie ukrywa Anthony Joshua (23-1, 21 KO), nad którym wiszą obowiązkowe obrony z ramienia federacji WBO (Aleksander Usyk) oraz IBF (Kubrat Pulew).

Drużyna Anglika stara się polubownie wyjść z tej sytuacji i mając nieco więcej czasu odbębnić obie obowiązkowe obrony. Na ten moment powinien jednak uporać się z nimi do początku czerwca, co wydaje się nierealne do spełnienia.

- Zostało mi jakieś czternaście, może piętnaście walk do sportowej emerytury i chciałbym utrzymać wszystkie zdobyte wcześniej tytuły. A także dodać pas WBC należący do Deontaya Wildera. Gdybym z powodów polityki bokserskiej stracił jeden z nich, byłbym naprawdę zły, ale nie mam kontroli nad wszystkim. Jeśli rzeczywiście stracę jakiś pas, potem będę w stanie znów go odzyskać. Mogę boksować nawet do czterdziestki. Czas płynie bardzo szybko, a ja wchodzę w nowy rok z nowymi wyzwaniami - dodał AJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 26-12-2019 15:01:09 
Ruiz jak by wygrał rewanż pas któryś by stracił. Myślę że AJ nie straci a Hearn się o to postara.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-12-2019 15:06:56 
Jestem na 90 % przekonany że AJ zwakuje WBO
 Autor komentarza: Waluk
Data: 26-12-2019 15:12:04 
Ja rowniez uwazam, ze zwakuje WBO. Teraz walka o IBF z Pulewem jest najlepsza opcja, bo jest najlatwiejszym pasem do obronienia. Nastepnie pod koniec roku walka z Usykiem o WBO i hajsik bedzie sie zgadzal.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-12-2019 15:12:47 
Brytyjczykowi potrzebny jest powrót na ścieżkę nokautów, Pulew to dobry wybór..Usyk niech sobie zawalczy o wakat WBO, pewnie go zdobędzie i wówczas unikfikacją z AJ będzie kolejnym mega wydarzeniem bokserskim.
Natomiast Wilder nie sądzę by był zainteresowany WBO gdy ten będzie zwakowany..
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-12-2019 00:12:16 
Nie zabiorą mu żadnego pasa przekonacie się niebawem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.