JOSHUA: GDYBYM MIAŁ DZIŚ WYBIERAĆ, WYBRAŁBYM WILDERA

Mistrz świata IBF, WBA i WBO, Anthony Joshua (23-1, 21 KO) nie przestaje nawoływać do walki, która wyłoni niekwestionowanego czempiona wagi ciężkiej. Brytyjczyk twierdzi, że gdyby mógł w tym momencie wybrać jednego rywala, byłby nim mistrz WBC, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO).

JOSHUA O SPARINGACH Z FURYM I OBOWIĄZKOWYCH OBRONACH >>>

- Nie chodzi tutaj o to, że Wilder jakoś wybitnie pasuje mi stylowo, nie chodzi też o jakiś konflikt między nami, po prostu w rękach Wildera jest ostatni pas, jakiego mi brakuje, by zostać niekwestionowanym czempionem, więc to właśnie Amerykanin byłby tym zawodnikiem, którego bym wybrał na przyszły rok, oczywiście gdybym miał nad wszystkim całkowitą kontrolę - powiedział tuż przed świętami Joshua, który kolejną walkę będzie prawdopodobnie musiał stoczyć z Kubratem Pulewem (obowiązkowym pretendentem IBF) lub Aleksandrem Usykiem (obowiązkowym pretendentem WBO).

Przypomnijmy, że w lutym dojdzie do pojedynku Deontay Wilder vs Tyson Fury II i według wypowiedzi Joshuy sprzed tygodnia, jego pojedynek ze zwycięzcą ww. konfrontacji musi się odbyć w przyszłym roku. Trudno powiedzieć, na ile presja medialna wywierana przez AJ'a jest realnym dążeniem do walki, ale z pewnością sprowokuje Wildera i Fury'ego do kolejnych mocnych ripost.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 25-12-2019 15:19:45 
Pełnie swojej klasy by pokazał na boisku piłkarskim.Wilder by go nie dogonił.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 25-12-2019 15:37:59 
Joshua wyboksuje Wildera, nie da się trafić przez 12 rund, będzie kicał i walka będzie nudna, ale zapisana na jego konto.
 Autor komentarza: drozdi
Data: 25-12-2019 15:48:40 
Nie ma opcji aby Joshua obskoczył Wildera kicając. O wiele bardziej śliski Fury i tak był trafiany a po trafieniu przez dzikusa anglikowi skończą się nogi. Nie bez powodu miejsce walki ma ogromne znaczenie. W USA będzie przyzwolenie na ordynarną chamuwe I cepy nasadami Wildera a w UK to samo co z Parkerem czyli jakikolwiek zryw na Joshuę to przerywanie klinczy.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 25-12-2019 17:00:03 
lubieznyzezon@ Nie ma to jak świąteczne żarty hahah
 Autor komentarza: leon84
Data: 25-12-2019 17:23:46 
@drozdi
Akurat bardziej chamskiego traktowani pięściarzy jak w UK,to nie ma nigdzie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 25-12-2019 17:37:56 
A.J. nie zaryzykuje aby wyjść do Wildera.

I ile Ruiz trafił A.J. W 3 rundzie i to ustawiło walkę to co stanie się jak trafi go Wilder?
Potencjalne ciężkie k.o. to ryzyko utraty kury znoszącej złote jajka...
A.J. szczeka ale do walki nie wyjdzie.

Tyson ze swoim niewygodnym stylem wyboksuje Joshuę....
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 26-12-2019 12:16:21 
Wilder go rozpierdoli już nikt tego aj nie bierze za nie pokonanego pokazal slaba sczeke z ruizem i brak serca do walki cos jak kliczko pytanie w której rundzie Wilder by go znokautowal bo uciekanie raczej y mu nie pomoglo wkoncu by Wilder go namierzyl i ko ciężkie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.