CALEB PLANT vs VINCENT FEIGENBUTZ 15 LUTEGO W NASHVILLE

Dziś oficjalnie ogłoszono walkę, o której piszemy już od kilku miesięcy. 15 lutego na gali z serii FOX PBC Fight Night w Nashville rękawice skrzyżują mistrz świata IBF wagi super średniej Caleb Plant (19-0, 11 KO) i obowiązkowy pretendent - Niemiec Vincent Feigenbutz (31-2, 28 KO).

WEGNER PRZYGOTUJE FEIGENBUTZA DO WALKI Z PLANTEM? >>>

Przypomnijmy, że 27-letni Plant zdobył tytuł w w styczniu tego roku, wygrywając jednogłośnie na punkty z Jose Uzcateguim po znakomitym występie. Do pierwszej obrony pasa doszło w lipcu - Plant znokautował wtedy w trzeciej rundzie przeciętnego Mike'a Lee, deklasując go od pierwszej do ostatniej sekundy walki. Jeśli chodzi o konfrontację Planta z Feigenbutzem, to ma ona być krokiem naprzód jeśli chodzi o popularność Amerykanina, który zaprezentuje się przed swoją lokalną publicznością. Mówiło się, że Meksykanin Alfredo Angulo wyprzedzi Feigenbutza w wyścigu do walki o pas, ale ostatecznie wybór padł na Niemca.

24-letni ''KO King'' również walczył w tym roku dwukrotnie. Najpierw odprawił przed czasem Przemysława Opalacha (w 2013 i 2014 roku w ten sam sposób poradził sobie z dwoma innymi Polakami, kolejno z Maciejem Miszkiniem i Andrzejem Sołdrą), a następnie pełnego dystansu nie wytrwał w sierpniu z niemieckim osiłkiem Cesar Nunez. Teraz Feigenbutz zapowiada, że będzie pierwszym niemieckim bokserem od czasu Max Schmelinga, który zdobędzie tytuł za Oceanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dworek34
Data: 23-12-2019 23:42:57 
Fajna bitka się zapowiada..
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-12-2019 08:14:02 
Plant jest inteligentnym zawodnikiem i jesli nie dostanie jakgoś czyściocha to zdeklasuje FeigenButza
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-12-2019 14:24:52 
@dworek
Co sie zapowiada???To kompletny mismatch i różnica kilka poziomów.Plant się po nim przejedzie.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 24-12-2019 14:46:21 
NIEMIEC TO ZWYKŁY BIJOK NO MOŻE TROSZKE LEPSZY BIJOK OD TYCH PRZECIĘTNYCH CALEB PLANT JEST PRZEDE WSZYSTKIM LEPSZYM PIĘŚCIARZEM TO TAK JKA KIEDYŚ WALKI PROWDZIŁ NIE JAKI ARTUR ABRAHAM NAZYWALI GO KRÓLEM KINGIEM NOSILI GO W KORONIE KRÓLA WYJECHAŁ DO USA NA TURNIEJ I CO ?? SZKODA GADAĆ TAKI DZIS JEST BOKS W POLSCE I W NIEMCZECH W SWOIM GRAJDOŁKU TO WIELCY KOZACY BO DOSTAJĄ WEGORÓW JAKIS GOSCI Z PLEMIENIA AFRYKAŃSKIEGO LUB WIELKICH SŁOWAKÓW A POTEM JAK TRZEBA WYJŚĆ DO KOGOS POWAŻNEGO JEDNA RUNDKA DWIE I PO ZABAWIE.... I TO MÓWIĘ O POLSKICM BOKSIE I NIEMIECKIM CHODZ NIEMCY NO MIELI PARU DOBRYCH PIEŚCIARZY ALE WIEKSZOSCI JAK ABRAHAM MARKO HUKIĆ CZY ENRICO KOELING KTÓRY WYSZEDŁ DO BETERBIJEWA I ROBIŁ ZA WOREK TRENINGOWY ... TAK SAMO NASZ WIELKI PROSPEKT PRZEZ CAŁE ŻYCIE KTÓRY WALCZYŁ Z PANEM BOKSEREM POWIETKINEM KOŁODZIEJ POMPOWANY BOROKAMI Z WĘGIER SŁOWACJII AFRYKI AZ SIĘ DO KULAŁ JAKOŚ DZIĘKI WAYLOWI DO WALKI Z SASZKĄ I CO NOOO PORAZKA DO JEDNEJ BRAMKI ...... TAKI JEST BOKS DZIŚ W POLSCE I NIEMCZECH ZEBY ROBIC BADZIEWNE GALE NABIJAĆ REKORDY I POTEM GO SPRZEDAC W MIARĘ GODZIWIE ....
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 24-12-2019 15:21:21 
a juz najbardziej smieszy mnie Pan nie jaki MYSZKIN CZY MYSZKIŃ TRUDNO TO STWIERDZIĆ W SUMIE KTÓRY UDAJE WIELKIEGO EKSPERTA BOKSU W GARNITURZE W POLSACIE A TAK NA PRAWDĘ ZK IM ON WYGRAŁ NA ZAWODOWYM RINGU JAKO PIĘŚCIARZ?????? TAK SERIO ??? JEDYNA ZNANA ALE ZWERYFIKOWANA PRZEZ JURGHENA BREHMERA GŁAŻEWSKI KTÓRY PO PIERWSZYM CIOSIE NA WĄTRÓBKE OD JURGENA POSKŁADAŁ SIĘ JAK SCYZORYK I KTO TO OGLĄDAŁ TO WIE ZE SERIO TO BYŁ PIERWSZY CIOS W WALCE :) TAKZE NO I PAN MYSZKIŃ ŚMIE WYPOWIADAĆ SIĘ O PIĘŚCIARZACH ŻE TEN TO TEN TAMTO ZE NIE BYŁ W FORMIE GDZIE CI PIĘŚCIARZE SA O # KLASY LEPSZYMI ZAWODNIKAMI OD NIEGO LECZ RÓZNICA JEST TAKA ZE ONI NIE WALCZĄ Z KELNERAMI ALE Z EKSTRAKLASĄ.... I PO PROSTU PRZEGRYWAJĄ NIE KIEDY ONI NIE WALCZĄ z PIEŚCIARZAMI PO KROJU PANA I TO TERAZ PRZYTACZAM BOXREC Z TYPAMI TYPU ROYER ( 13 z 25 p ) lub z PANEM BILAKIEM ( 19 z 19 p ) a do tego jeszcze paru Węgrów Ukraińców i nie mowa tu o Ukraińcach pokroju ŁOmaczenki czy USyk :) heh albo Polacy Pan Garguła dawno zweryfikowany :) to tylko w Polskim Boskie bo w Anglii przynajmniej lub w USA są ludzie jak ROY JONES JR LUB W ANGLII CARLK FROCH KTÓRZY COS W TYM BOKSIE OSIĄGNELI W SZCZEGÓLNOSCI ROY WIELKI MISTRZ..... WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM NA ORGU
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-12-2019 16:04:04 
@sikso$
A to trzeba być wielkim bokserem,żeby być ekspertem telewizyjnym???Jako komentatora bardzo go cenię,bo nie owija w bawełnę,nie wchodzi nikomu w dupę i mówi całkiem sensownie.Ty miałeś jakieś osiągniecia w boksie???Pewnie nie,ale czy to znaczy,że nie masz pojęcia o boksie i nie możesz sie na ten temat wypowiadać???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.