ANDY LEE: Z JAVANEM HILLEM W NAROŻNIKU FURY RUSZY PO NOKAUT

Babcie byłego mistrza świata wagi średniej Andy'ego Lee i byłego czempiona wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) były siostrami, a Andy od lat ma z Tysonem świetne kontakty. Niedawno dołączył do jego teamu przed lutową walką Fury vs Wilder II. Odszedł natomiast Ben Davison, który odegrał kluczową rolę w powrocie Tysona do wielkiej formy. Co o zmianie trenera myśli Lee?

NOWY TRENER FURY'EGO: POPRACUJEMY NAD TECHNIKĄ >>>

- Tyson do mnie zadzwonił i powiedział, że myśli o wprowadzeniu do teamu nowej osoby. Rozmawialiśmy o kilku trenerach, których obaj znamy. Zasugerowałem wybór Javana Hilla. Tyson powiedział, że też o nim myślał. Pracowali razem wiele lat temu, gdy Fury odwiedził Detroit, a także podczas obozu Władimira Kliczki w Austrii - powiedział Lee.

- Emmanuel Steward był wtedy zajęty pracą z Władimirem, więc Hill trenował ze mną i z Tysonem. Myślę, że on będzie idealnym trenerem dla Tysona. Kładzie nacisk na balans i mocny lewy prosty. W walce z Wilderem Tyson będzie musiał robić to, co zawsze, czyli stosować zwody, pozostawać w ciągłym ruchu i boksować nieprzewidywalnie. Ale tym razem powinien bardziej akcentować ciosy. Zranił przecież Wildera kilka razy za pierwszym razem. Jeżeli w rewanżu znów go zrani, to z Hillem w narożniku ruszy po nokaut - dodał Irlandczyk.

- Nie wiem, dlaczego Tyson i Ben Davison już razem nie pracują. Myślę, że to była szybka decyzja, nie wiem, czy do końca przemyślana. Praca z dwoma trenerami podczas obozu jest trudna, mam więc wrażenie, że ostateczną decyzję o odejściu podjął Ben. Chciałbym, żeby to się zmieniło, nie jest jeszcze za późno. Moją rolą jest udzielanie rad, spojrzenie z alternatywnej prespektywy. Jeżeli będę mógł pomóc w odbudowie współpracy Tysona z Benem, to będę na to naciskał. Ben bardzo pomógł Tysonowi i powinni nadal tworzyć potężną drużynę w obliczu wielkiego wyzwania - podsumował temat nowy cżłowiek w teamie Fury'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-12-2019 19:49:14 
Może warto by spróbować w drugiej części walki po zdobyciu przewagi punktowej (póki Fury będzie szybki i zwinny będzie wygrywał rundy) zmusić Wildera do walki w półdystansie?

Każdy wie co jest najgroźniejszą bronią Wildera. To prawy prosty i ewentualne wiatraki "gdzie popadnie" jako dobitka.
W półdystansie aż takiej mocy nie ma i jego długie ręce nie nabiorą takiego rozpędu. To ograniczy ryzyko.
Fury to niby jeszcze większy zawodnik ale nieźle odnajduje się w bliższym dystansie.
Kto wie jak ze 115 kilogramowym Furym na ramionach i w szarpaninie poradziłby sobie Wilder. On potrzebuje dużo czasu i miejsca by ustawić celownik.
Rzucanie raz po raz prawym w pierwszej walce nie wyszło.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-12-2019 20:11:18 
Fury buduje team, jestem gotów pomyśleć że ta walka na prawdę się odbędzie.
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 23-12-2019 20:26:44 
łeb... mógł zostać ze swoim wujkiem w narożniku an ie zmienia i zmienia. Ograłby go znowu, niczym Kliczke kiedyś, a aawet z tym benem wypykał widlera ale był po przerwie i zajechany zyciowo, teraz jest w formie to powinien zostac przy swoim stylu i wygra spokojnie 120-108 z widlerem
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 23-12-2019 20:53:47 
Ja myślę, że nawet 125:84 może wygrać. W końcu to międzygalaktyczny mistrz WWE i okolic.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 24-12-2019 00:33:22 
ta wygra heheh nokaut Wildera na furym będzie klasowy:):D
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 24-12-2019 11:08:04 
noo wreszcie napisane jest wyraznie byłego mistrza świata a nie jakiegoś z dupy wyciągnietego Linearnego mistrza świata heh i najlepiej bo przeciwnicy Furego jak mieli się nazywać Linearnymi mistrzami Świata nawet nie dotykajac pasów mistrzowskich no śmiechu warte z tym było :)
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 24-12-2019 15:40:04 
a przede wszystkim tu wiekszośc teraz jedzie po RUIZIE ze sprzedałwalkę ze był fatalnie przygotowany ze wzioł wypłatę a teraz niech mi odpowiedzą zwolennicy FUREGO ??? on zrobił inaczej po WALCE Z WŁADEM KLICZKO ???? RUIZ PRZYNAJMNIE WYSZEDDŁ DO REWANŻU Z ANTHONYM A TEN POSZEDŁW DRAGI ALKO I SPAS SIĘ JAK ŚWINIA ZASŁANIAJĄC SIĘ DEPRESJA NO JAK SIĘ PRZEWALIŁO TAM Z !) MILONIÓW TO NO GDZIE ON MIAŁ WYJSC DO KLICZKI PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI KIBICE FUREGO :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.