HUCK ZŁAMAŁ RĘKĘ, WALKA Z JOYCE'EM W INNYM TERMINIE?

Ucieka fajna walka na początek roku 2020. Marco Huck (41-5-1, 28 KO) nabawił się kontuzji i nie będzie zdolny do starcia z Joe Joyce'em (10-0, 9 KO).

Panowie mieli zakontraktowany pojedynek na 11 stycznia w Hanowerze. Lepszy z tej dwójki miał zagarnąć wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. Niemiecki obóz wygrał przetarg na organizację walki, wykładając w przetargu 480 tysięcy euro.

Dziś ogłoszono, że Huck złamał prawą rękę podczas sparingu i może zapomnieć o poważnych treningach przez kilka tygodni. Organizatorzy jednak nie składają broni i pracują już nad nową datą pojedynku. Pytanie tylko, co na to organizacja EBU i sam Joyce, który na brak ciekawych ofert nie narzeka...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-12-2019 17:55:44 
Duzy niefart, Huck chyba jeszcze mial nadzieje na chwile "zaistniec" lub wyszarpac jakis grosz, ale to juz niemal definitywnie przekresla jego kariere. Dlugi przerwy, a ostatnio nie blyszczal juz zatracjac ten swoj unikatowy styl walki.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 23-12-2019 18:31:19 
Ale lipa, mam nadzieje, ze Joyce wyjdzie z innym rywalem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-12-2019 18:51:42 
Może Dubois będzie zainteresowany, ale u niemca to się nie sprzeda. W UK raczej organizacją chyba nikt też nie będzie zainteresowany. Kabayel chyba też nie będzie chciał tego pasa z powrotem. Ewentualnie Hrgovic może da się namówić, nikt inny mi do głowy nie przychodzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.