ERROL SPENCE JR: WRACAM W MAJU LUB CZERWCU, CHCĘ WIELKIEJ WALKI

Mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej - Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) udzielił pierwszego wywiadu od czasu październikowego wypadku samochodowego, który o mały włos nie skończył się tragicznie. Amerykanin celuje w bardzo mocny powrót i nie chce żadnych walk na przetarcie.

- Wszystko ze mną dobrze. Spędzałem ostatnie miesiące z rodziną, nie trenowałem. Nie odniosłem poważnych obrażeń, to cud, dar Boga. Każdy inny wypadek tego rodzaju skończyłby się zapewne śmiercią. Otrzymałem błogosławieństwo. Jeśli chodzi o przebieg wypadku, to niewiele pamiętam. Nie chcę o tym zbyt wiele mówić, żeby nie robić problemów mojemu prawnikowi (Spence Jr jest sądzony za prowadzenie pod wpływem alkoholu - przyp.red.). Wracam w maju lub czerwcu, wróciłem w zeszłym tygodniu do treningów i dobrze się czułem. Nie chcę żadnej walki na przetarcie, chcę wielkiego starcia z Mannym Pacquiao, Terence'em Crawfordem lub Dannym Garcią - powiedział Spence Jr.

Przypomnijmy, że Spence Jr rozbił się nad ranem 10 października w Dallas, jego Ferrari zostało kompletnie skasowane. Pięściarz wracał z imprezy, był jak wspomniano pod wpływem alkoholu, nie zapiął pasów i mocno przekroczył dozwoloną prędkość. Trafił na oddział intensywnej terapii i spędził na nim co najmniej sześć dni, mówiło się o poważnym stanie. Ostatecznie komunikaty medialne przekazały wersję o złamanym zębie - jedynym uszczerbku, jakiego doznał pięściarz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 22-12-2019 12:11:10 
Nie ma opcji na walki z Crawfordem (inna stacja) Paquiao (Paquiao do niego nie wyjdzie) Garcią ( ma walke w lutym) ja tu widze Thurmana albo na przetarcie Bronera. Rewanż z Porterem raczej tez odpada.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-12-2019 16:03:16 
Jest cała rzesza ciekawych i mocnych oponentów, tylko, żeby promotorzy się dogadali to byłaby wielka gratka dla kibiców. Sam mam olbrzymi apetyt na pojedynek Crawforda ze Spencem, tylko żeby to nie było marzenie ściętej głowy.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 22-12-2019 21:52:51 
No niestety, jedyna walka która w pełni usatysfakcjonuje kibiców to walka z Crawfordem, której na pewno nie będzie. Nie wiem, czy nie powinni się jednak zdecydować na nieco łatwiejszego przeciwnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.