SAUDOWIE CHCĄ WYŁOŻYĆ PIENIĄDZE NA WALKĘ PACQUIAO vs GARCIA

Arystokratyczni miliarderzy z Arabii Saudyjskiej są poważnymi graczami na światowym rynku bokserskim, czego dowodzi ich współpraca z Eddie'em Hearnem i gala Joshua vs Ruiz Jr II. Saudowie dysponują niemal nieograniczoną mocą finansową, która sprawia, że szef grupy Matchroom planuje w przyszłym roku zorganizowanie dwóch arabskich gal. Życzeniem Saudów jest konfrontacja Mikey Garcia vs Manny Pacquiao, o której mówi się od dłuższego czasu.

- Saudowie chcą walki Pacquiao z Garcią. Interesują ich największe z największych walk i mają na nie pieniądze. To jest właśnie ekscytujące w Saudach. Te dwie gale, które zrobimy u nich w przyszłym roku, będą monstrualne. Tak jest, będą pieprzonymi potworami - powiedział Hearn.

Przypomnijmy, że w środę oficjalnie ogłoszono, iż Mikey Garcia (39-1, 30 KO) zadebiutuje 29 lutego na platformie DAZN, stając na gali w teksańskim Frisco do walki z byłym mistrzem świata dwóch kategorii Jessie'em Vargasem (29-2-2, 11 KO). Starcie odbędzie się w limicie wagi półśredniej. Garcia podpisał z DAZN i Eddie'em Hearnem umowę na jeden pojedynek. Jeżeli go wygra, znajdzie się blisko konfrontacji mistrzem WBA wagi półśredniej, czyli z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), któremu została jedna walka do wypełnienia kontraktu z projektem PBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 20-12-2019 16:06:52 
Nie będą tylko są pieprzonymi potworami, obłudny ludziku...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-12-2019 16:35:43 
Mowil o galach
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-12-2019 20:42:04 
Skoro dla arabów kasa to nie problem to niech dadzą ze $150mil Ediemu i drugie tyle Arumowi i wymówki sie skończą. Przy takiej kasie nawet telewizje dojdą do porozumienia, o promotorach nie wspominając ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.