HURD NIE REZYGNUJE Z REWANŻU Z WILLIAMSEM

Julian Williams (27-1-1, 16 KO) i Jarrett Hurd (23-1, 16 KO) w maju dali fanom znakomitą walkę, po której  mistrzowskie pasy wagi junior średniej trafiły do wspaniale dysponowanego "J Rocka". Panowie mieli kilka miesięcy później przystąpić do rewanżu, ale ich drogi się rozeszły, choć wygląda na to, że tylko chwilowo.

Hurd, który w styczniu zmierzy się z anonimowym Francisco Santaną, zapewnia, że w następnej kolejności będzie chciał spróbować odebrać Williamsowi tytuły WBA i IBF w limicie do 154 funtów. Williams za to będzie bronił swoich pasów 18 stycznia, tydzień przed powrotem Hurda, w potyczce z Jeisonem Rosario.

- Miałem zapisaną w kontrakcie klauzulę o rewanżu. Chcę, aby do tej walki doszło po mojej walce z Santaną. To już od niego zależy, czy przyjmie ten pojedynek. Wszystko w jego rękach, ale on nie musi ze mną walczyć. Szczerze mówiąc, to trudniej byłoby mi nie wziąć tego rewanżu, niż zgodzić się na pierwszą walkę. Miałem dwa pasy i miałem dwóch obowiązkowych rywali. Wybrałem Williamsa, więc mam nadzieję, że on teraz da mi szansę na odzyskanie tytułów - powiedział "Swift", który nie przystąpił do natychmiastowego rewanżu z "J Rockiem" ze względu na zmianę na stanowisku swojego pierwszego trenera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-12-2019 10:10:44 
A właściwe to dlaczego Hurd nie wziął natychmiastowego rewanżu, skoro miał klauzulę?
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 20-12-2019 10:29:31 
Bo jak napisano, zmienił trenera ;)

Hurd mógł wziąć obowiązkowy rewanż i Williams musiałby mu go dać. Ale Hurd zmienił trenera i nie skorzystał z klauzuli. Ta przestała być ważna, więc teraz gdy już obaj mają inne walki zakontraktowane, sprawa rewanżu zależy w 100% od Williamsa, bo jeżeli nie zechce to tej walki nie będzie.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-12-2019 12:22:42 
Autor komentarza: Gogolius
Data: 20-12-2019 10:29:31

Bo jak napisano, zmienił trenera ;)


O ja głupi, umknęło mi to :)

Mimo wszystko, gdyby był pewny siebie, wziąłby natychmiastowy rewanż.

No właśnie, też wydawało mi się, że klauzula działa w przypadku natychmiastowego rewanżu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.