CORAZ WIĘKSZA SZANSA NA WALKĘ CRAWFORDA Z PORTEREM?

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO) wciąż szuka starć z pozostałymi wielkimi nazwiskami swojej kategorii. Po sobotniej wygranej przed czasem na gali w Nowym Jorku odżył temat walki Crawforda z jego przyjacielem - niedawnym mistrzem WBC Shawnem Porterem (30-3-1, 17 KO).

TERENCE CRAWFORD: SERWIS SPECJALNY >>>

Przypomnijmy, że ścisła czołówka w limicie 147 funtów - na czele z mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em  i mistrzem WBA Mannym Pacquiao - jest związana z projektem PBC, współpracującym z telewizjami Showtime i Fox. To uniemożliwia związanemu z grupą Top Rank i telewizją ESPN Crawfordowi toczenie wielkich walk, tym samym obniżając jego notowania w rankingach P4P. Wyjątkowo pożądana konfrontacja Crawford vs Spence oddaliła się również z powodu wypadku samochodowego, któremu uległ w październiku Spence. Jego stan zdrowia wciąż nie jest do końca jasny, coraz więcej mówi się natomiast o pojedynku Crawford vs Porter.

- O tym, czy moja walka z Porterem się odbędzie, nie zdecydują Bob Arum (promotor Crawforda - przyp.red.) i Al Haymon (człowiek stojący za projektem PBC, z którym związany jest Porter - przyp.red.). To ja i Porter o wszystkim zdecydujemy. Na razie na ten temat nie rozmawialiśmy. Jeszcze o tym nie myślę - powiedział Crawford, którego poparł Bob Arum, przypominając m.in. o tym, jak wyrównany był wrześniowy pojedynek Portera ze Spence'em. Według Aruma Porter byłby dla Crawforda idealnym rywalem, a promotorzy ''przychylą się do decyzji zawodników''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.