JARRETT HURD vs FRANCISCO SANTANA 25 STYCZNIA W NOWYM JORKU

Były mistrz świata wagi junior średniej, Jarrett Hurd (23-1, 16 KO) wróci do gry 25 stycznia na gali Garcia vs Redkacz na Brooklynie. Rywalem Hurda będzie Francisco Santana (25-7-1, 12 KO).

Przypomnijmy, że ''Swift'' stracił pasy IBF i WBA w maju tego roku, przegrywając na punkty po znakomitej walce z Julianem Williamsem. Rewanż miał mieć miejsce w grudniu, ale ostatecznie do niego nie dojdzie, przynajmniej nie w tym roku. Powodem jest podobno fakt, że Hurd nie chciał przystąpić do testów antydopingowych agencji VADA, których wymagał Williams. Mówiło się również, że Hurda nie stać już na ''robienie'' limitu wagowego kategorii junior średniej, ale w niej właśnie odbędzie się styczniowa walka z Santaną.

''El Chia'' Santana rywalizuje w ostatnich latach przede wszystkim w wadze półśredniej. W kwietniu 2018 roku odniósł największe zwycięstwo w karierze, pokonując większościową decyzją sędziów mistrza olimpijskiego z Pekinu, Dominikańczyka Felixa Diaza. W kolejnej walce, w marcu 2019 roku przegrał jednak jednogłośnie z Abelem Ramosem. Problemem Santany w walce z ogromnym ''junior średnim'' Hurdem będzie przede wszystkim różnica w warunkach fizycznych. Porażka ''Swifta'' byłaby wielką sensacją.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.