PORAŻKI MICHAŁA CHUDECKIEGO I KAMILA SOKOŁOWSKIEGO

Na gali w Salonikach rękawice skrzyżowali Michał Chudecki (13-4-2, 3 KO) i Fiodor Papazow (22-3, 13 KO), stawką był pas Euarasian Boxing Parliament wagi super lekkiej. Rosjanin przeważał od początku, Chudecki był liczony w trzeciej odsłonie, a w piątej w okolicach jego prawego oka pojawiło się rozcięcie, z którego lała się krew. Lekarz przerwał walkę w szóstej rundzie i ogłoszono zwycięstwo Papazowa.

W pojedynku, który odbył się pół godziny przed walką Chudeckiego, na gali w angielskim Altrincham Kamil Sokołowski (8-16-2, 3 KO) przegrał w ćwierćfinale turnieju Ultimate Boxxer 6 z Joshem Sandlandem (5-1-1) jednogłośną decyzją sędziów (trzy razy 28-29). Polak zasłużył według wielu obserwatorów na zwycięstwo, ale walczył nieco poniżeń oczekiwań, być może wpływ miał na to specyficzny, trzyrundowy format. Niezły Josh Sandland wygrał ostatnią rundę brudnej walki i to on przeszedł dalej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-12-2019 08:26:09 
Gruby cruiser wygrał z kulturystą. Może w karierze Sokołowskiego kilka razy go oszukali ale w tej walce wyglądał tak jak jego bilans walk, słabo. Mimo że były to tylko 3 rundy to zamiast boksować wolał się przepychać i klinczować a Sandland całkiem dobrze ułożony pięściarsko i na tyle an ile pozwoliły mu jego warunki to zaboksował całkiem poprawnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.