CRAWFORD: DLACZEGO TYLKO JA STOJĘ PO 'ZŁEJ STRONIE ULICY'?

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, gwiazda grupy Top Rank Terence Crawford (35-0, 26 KO) zmierzy się w sobotę 14 grudnia z Egidijusem Kawaliauskasem (21-0-1, 17 KO). "Bud" chce największych nazwisk w limicie do 147 funtów, ale ma pewne problemy.

Większość czołowych "półśrednich" współpracuje z PBC, a więc zarazem z Fox Sports i Showtime. Crawford występuje natomiast na antenie ESPN. Terence nie zgadza się jednak ze stwierdzeniem, że znalazł się po "złej stronie ulicy".

- Cóż, Wilder ma zamiar stoczyć rewanż z Furym i nikt nie mówi nic o "złej stronie ulicy". Ludzie mówią tylko o tym, że to ja się tam znajduję. Nie ma tam żadnego innego pięściarza. Dlaczego do tych wszystkich walk może dochodzić, a do moich miałoby nie dojść? - zastanawia się Crawford.

Dodajmy, że pod banderą PBC boksują dziś Shawn Porter, Keith Thurman, Manny Pacquiao czy Errol Spence Jr. Każdy z nich byłby świetnym rywalem dla Crawforda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-12-2019 12:03:17 
Nie było jeszcze oficjalnego ogłoszenia walki Fury Wilder to raz chodź faktycznie chyba do tej walki dojdzie. SHOWTIME i PBC Haymon i Arum nie współpracują razem, ich współpraca zdarza sie bardzo rzadko jak w przypadku Paquiao Mayweather a i tak przeciez kilka lat nie mogli sie dogadać. Konkurencyjne stacje nie robia raczej interesów tak wiec niemozliwe sa walki Crawforda ze Spencem, Garcią, Paquiao, Thurmanem o czym wyraxnie mówią ludzie z PBC ze nic takiego nie bedzie miało miejsca. Crawfordowi został tylko Kawaliauskas i ewentualnie Besputin potem chyba koniec kariery o czym kilka razy mówil jego trener.
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 11-12-2019 13:24:52 
Nie ma w tych Walkach tyle pieniędzy do wygenerowania by dzielić je na dwie stacje. Lepiej im wypuścić Mannego z kimś słabszym a lepiej wyjdą na tym niż walka z Crawfordem i dzielenie zysku na 2. Z Errolem podobnie.
 Autor komentarza: golabek
Data: 11-12-2019 16:11:32 
Jeden z najlepszych zawodników naszych czasów... Przy czym jednak trochę brakuje mu wielkich nazwisk w rekodzie. Szkoda.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 11-12-2019 18:34:12 
Złe decyzje biznesowe podjął, teraz ma tego skutki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.