SKŁAD SĘDZIOWSKI SOBOTNIEGO REWANŻU JOSHUA vs RUIZ JR

Neutralna grupa sędziów, wyselekcjonowana przez federacje i obozy zawodników, oceni sobotni rewanż Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

Trzecią osobą w ringu będzie Luis Pabon. A jeśli pojedynek tych puncherów skończy się na pełnym dystansie, zwycięzcę wskażą Glenn Feldman, Steve Gray oraz Benoit Roussel. Co ciekawe kontrakt na pierwszą walkę mówił o tym, że w przypadku rewanżu "ringowy" nie może być ani Anglikiem, ani Amerykaninem. Pabon nie prowadził dotąd walki ani jednemu, ani drugiemu.

Glenn Feldman punktował miał punktować walkę Joshuy z Erikiem Moliną, ale ta skończyła się już w trzeciej rundzie.

GALA BEZ RING GIRLS >>>

Steve Gray prowadził walki Joshuy z Aleksandrem Powietkinem, Erkiem Moliną, Konstantinem Airichem, Mattem Skeltonem i Mattem Leggiem, ale jako ringowy. Punktował natomiast jego zwycięstwo z Josephem Parkerem aż 118:110.

Roussel, podobnie jak Pabon, nie sędziował dotąd walk tych zawodników.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 02-12-2019 09:50:11 
Zobaczymy, czy głowa Antka będzie zimna. Póki co jego zachowanie daje wiele do myślenia. Nie wytrzymuje ciśnienia, ani on, ani jego sztab. Czy to ludzie wilcy cytując klasyka? Czy może buta i obrażalstwo Antka? Ja osobiście za każdym razem przy występie AJ'a byłem zdziwiony rozmiarem gali. Pełne stadiony, fajerwerki, windy cuda wianki. Eddie zbudował pomnik wielkiego AJ'a, trochę za szybko. Za szybko jak dla młodego chłopaka jakim jest AJ. Teraz po porażce ludzie poddają go próbie, wtykają szpilki, a AJ jak chłopiec sie wścieka i obraża. To objaw słabego charakteru. Jak tu nie kibicować wspaniałej technice tego wesołego grubaska :)
 Autor komentarza: MODM
Data: 02-12-2019 11:53:46 
Wielka kupa w majtkach i dobra mina do złej gry. Widać że nie trzyma ciśnienia, do tego te teksty o pieprzeniu wszystkich, a taki niby był grzeczny, porządny zawsze uśmiechnięty i mówił dzień dobry. Mimo wszystko wolał bym żeby odzyskał pasy i zebrał łomot od Wildera w pełnej unifikacji
 Autor komentarza: Potato
Data: 02-12-2019 15:19:32 
Tym razem nie będzie sensacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.