ARUM: CRAWFORD I ŁOMACZENKO MAJĄ WIĘKSZY TALENT OD CANELO

Bob Arum skończy 8 grudnia 88 lat, ale wciąż czerpie z pokładów życiowej energii. Ostatnio wypowiedział się na temat umiejętności i talentu Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) - lidera większości najbardziej prestiżowych list P4P - na tle promowanych przez grupę Top Rank wirtuozów, którzy walczą z Meksykaninem o miano najlepszego boksera na świecie.

RANKINGI P4P: CANELO NOWYM KRÓLEM BOKSU >>>

- Czy Canelo jest najlepszym zawodnikiem na świecie? Nie. Myślę, że Terence Crawford i Wasyl Łomaczenko to większe talenty i lepsi zawodnicy. Czy Canelo jest wielkim zawodnikiem? Tak, ale nie chodzi tylko to, z kim walczysz, chodzi też o talent, który posiadasz. Canelo posiada rodzaj talentu, który już widzieliśmy - powiedział Arum.

- Czy Canelo ma większy talent niż Marvin Hagler? Wątpię. Łomaczenko i Crawford mogą być nie tylko najlepszymi obecnie zawodnikami w swoich kategoriach wagowych. Oni mogą być w nich najlepsi w historii. Taka jest różnica, natomiast nie ulega wątpliwości, że Canelo jest jednym z najlepszych - dodał absolutny weteran bokserskiego biznesu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: samqualis
Data: 29-11-2019 17:04:04 
"Łomaczenko i Crawford mogą być nie tylko najlepszymi obecnie zawodnikami w swoich kategoriach wagowych. Oni mogą być w nich najlepsi w historii"

Vasyl owszem, crawfordowi zmarnujesz kariere tymi rywalami stary dziadzie
 Autor komentarza: BlackDock
Data: 30-11-2019 21:09:12 
Oczywiście, że tak jest. Zarówno Lomaczenko jak i Crawford mają nieskazitelny rekord, nikt ich nie musiał "ciągnąć za uszy" i nie wspomagali się meksykańską wołowiną.
Canelo to bardzo dobry pięściarz, ale jednak kilka razy przegrał (niekoniecznie oficjalnie), pomagają mu "ściany" oraz meksykańska wołowina...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.