KRZYSZTOF ZIMNOCH: JESZCZE NIC NIE POSTANOWIŁEM

- Musiałem chwilę odpocząć i się zastanowić nad tym, co się wydarzyło. Jak na razie nie mam żadnych postanowień odnośnie mojej dalszej kariery - pisze Krzysztof Zimnoch (22-3-1, 15 KO), który w sobotni wieczór został zastopowany w drugiej rundzie przez Krzysztofa Twardowskiego (6-2, 4 KO).

- Gratuluję Krzysztofowi Twardowskiemu. Widziałem tylko jeden wywiad z tej gali i słyszałem jak mówi, że da mi rewanż. Przeanalizuję i obejrzę wszystkie materiały i walkę oczywiście. Podzielę się wtedy z wami moimi przemyśleniami i coś postanowię. Teraz odpoczywam i spędzam czas z rodziną. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim - dodał Zimnoch.

Przypomnijmy, że dla Zimnocha był to powrót po porażce przed czasem z Joeyem Abellem ponad dwa lata wcześniej. Jednocześnie debiutował tym pojedynkiem w limicie kategorii cruiser w karierze zawodowej, bo przecież w "amatorce" boksował w dywizji -91kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-11-2019 05:59:41 
Zimnoch ma już swoje lata i lepszy nie będzie, nie wiem po co mu boks skoro na poważne pieniądze nie ma co liczyć. Niech robi jak chce, bo to jego zdrowie.
 Autor komentarza: holy
Data: 29-11-2019 08:44:17 
Wilder powinien dać mu szansę; w końcu przegrał z zimą i na jego miejscu chciałbym zmazać tę plamę.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 29-11-2019 12:43:06 
Zimnoch musi wrócić i się przełamać, rewanż z Twardowskim a później pokazać, że umie ustać bomby od najmocniej bijących. Wracaj Krzychu, co nie zabije to wzmocni, wóz albo przewóz, aleluja i do przodu!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.