WAGA CRUISER: PIĘCIU ROSJAN NIEBAWEM STOCZY KOLEJNE WALKI

Dzieje się w rosyjskiej wadze cruiser. W najbliższych tygodniach do akcji wyruszy wielu przedstawicieli dywizji junior ciężkiej, reprezentujących właśnie Rosję. Chodzi tutaj o pięściarzy wschodzących, ale i o weteranów.

W sobotę 30 listopada swoje pięści skrzyżują Jurij Kaszyński (18-0, 16 KO) i Rusłan Fajfer (24-1, 16 KO). Pierwszy z Rosjan jest wysoko notowany w światowych rankingach i można śmiało powiedzieć, że jest blisko walki o jeden z mistrzowskich pasów.

Tydzień później, 7 grudnia, w ringu zamelduje się silny Aleksiej Jegorow (9-0, 7 KO). Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany w Polsce Siergiej Radczenko (7-4, 2 KO), były rywal Krzysztofa Głowackiego, Michała Cieślaka i Adama Balskiego.

Oczywiście 21 grudnia odbędzie się dobrze zapowiadająca się potyczka Denisa Lebiediewa (32-2, 23 KO) z Thabiso Mchunu (21-5, 13 KO). Na karcie tej gali, która odbędzie się w Krasnojarsku, powróci potężnie bijący Dmitrij Kudriaszow (23-3, 23 KO). Jego przeciwnikiem będzie Vaclav Pejsar (14-8, 12 KO) z Czech.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adamo
Data: 27-11-2019 21:46:21 
słabo widze naszego Szpilka w tej wadze,patrząc na samych zawodników z Rosji
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.