Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-26

 


WIDEO: 'CZASÓWKA' MASTERNAKA W DEBIUCIE NA MISTRZOSTWACH POLSKI

Mateusz Masternak (-91kg) ma już za sobą pierwszą przeszkodę 90. Mistrzostw Polski Seniorów. Marzący o starcie na igrzyskach w Tokio były mistrz Europy zawodowców pokonał Michała Szocińskiego, który został poddany przez sędziego w drugiej rundzie. Redakcja BOKSER.ORG transmituje na żywo wszystkie walki w Opolu, ale teraz prezentujemy Wam starcie Masternaka z Szocińskim w lepszej jakości. Zapraszamy!


BELLEW: CANELO JEST ZA CWANY, ŻEBY WYBRAĆ SMITHA NA RYWALA

Pełnoprawny mistrz świata WBA wagi super średniej, Callum Smith (26-0, 19 KO) pokonał w sobotę w walce wieczoru gali w Liverpoolu Johna Rydera (28-5, 16 KO), jednak nie zachwycił i jego szanse w planowanym podobno przez Eddie'ego Hearna starciu z Saulem Alvarezem (m.in. regularnym mistrzem świata WBA wagi super średniej) w oczach wielu mocno spadły. Innego zdania jest były mistrz świata wagi cruiser, Tony Bellew.


JOSHUA PRZED REWANŻEM Z RUIZEM: SAMA WALKA NIE JEST TRUDNA

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) w tym tygodniu zakończy obóz przygotowawczy przed rewanżową walką z mistrzem świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO), która czeka nas już 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Brytyjczyk przekonuje, że stawka i wymiar pojedynku nie są dla niego obciążeniem, podobnie jak fakt, że w pierwszej walce doznał brutalnej porażki.