MAYWEATHER JR: WRACAM Z EMERYTURY W 2020

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) nie znosi braku zainteresowania swoją osobą, więc postanowił wydać pewne oświadczenie, które miało z miejsca rozgrzać apetyty i oczekiwania fanów. Oto "Money" ogłosił, że w 2020 roku ponownie zobaczymy go w walce.

- Mam oferty, lecz zdrowie ma się jedno i ono jest najważniejsze. Boks to naprawdę bardzo brutalny sport - mówił najpierw Amerykanin, cytowany również na naszym portalu, dając do zrozumienia, że definitywnie skończył z boksem.

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawił się jednak wpis, który sugeruje, że w 2020 roku "Money" zanotuje wielki powrót.

- Wracam z emerytury w 2020. Pracuję razem z Daną Whitem, by dać światu kolejny spektakularny event w 2020 - napisał Floyd. Wedle opinii obserwatorów 42-latek ma na myśli walkę w boksie, ewentualnie na zasadach MMA.

Floyd Mayweather Jr ostatnią oficjalną walkę stoczył w 2017 roku, kiedy pokonał przez TKO w 10. rundzie Conora McGregora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 22-11-2019 14:19:03 
Czyżby Khabib ?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-11-2019 16:44:52 
MAYWEATHER JR: KOŃCZĘ Z BRUTALNYM SPORTEM JAKIM JEST BOKS
Redakcja, Reuters2019-11-22
- Oficjalnie kończę z brutalnym sportem jakim jest boks - zapewnia Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO), być może najwybitniejszy bokser naszych czasów, ucinając wszelkie spekulacje o ewentualnym rewanżu z Mannym Pacquiao.

Szkoda prądu na tego gościa. Wciąż sprawdza czy jest jeszcze nim zainteresowanie. Żadnej poważnej walki nie weźmie, co najwyżej będzie jeździł na pokazówki żeby zarobić kilkanaście baniek, na nowe łańcuchy, zegarki i na rachunki. Niech robi co chce, za moje się nie bawi.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 22-11-2019 17:22:55 
Canelo powinien mu odpalac mu kwit ze swoich walk bo to gdzie jest teraz zawdziecza Mayweatherowi.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 22-11-2019 18:17:08 
mayweather wyjdzie do ringu tylko wtedy gdy bedzie mial zapewnione zwyciestwo, nie zaryzykuje swojego napompowanego rekordu
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 22-11-2019 19:34:34 
Floyd nie będzie ryzykował rekordu, bo to jego fetysz. Zresztą... wchodzenie teraz do ringu tylko po to, żeby fani zastanawiali się "czy tak stary Floyd da radę?" a nie "czy ktoś jest w stanie pobić Floyda?" to jednak trochę dla niego uwłaczające.

Pozostaje zabawa, pokazówki, show i... ogromne pieniądze, które za tym stoją. Jakaś poważna rola na kolejny evencie WWE, po Furym? Czemu nie. Kolejna walka z lokalną gwiazdą innego sportu? Czemu nie. Walka z gwiazdą MMA? Jak najbardziej. Chabib to świetny wybór, a walka w Moskwie to mogą być absurdalne pieniądze. Ryzyko natomiast żadne, bo Floyd kocha trenować i być w formie, więc będzie przygotowany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.