STS: ZIMNOCH FAWORYTEM WALKI Z TWARDOWSKIM

Ponad dwa lata trwała przerwa Krzysztofa Zimnocha (22-2-1, 15 KO). Po ciężkim nokaucie z rąk Joeya Abella była głodówka, czasem dziwne wywiady, ale Krzysiek ogarnął się, wznowił treningi i wraca sobotnią walką Krzysztofem Twardowskim (5-2, 3 KO). Bukmacherzy firmy STS pomimo różnych zawirowań stawiają Krzyśka w roli faworyta.

Twardowski ostatni pojedynek przegrał, choć pozostawił po sobie w Magdeburgu dobre wrażenie. W stawce był wtedy młodzieżowy pas federacji WBC. Zimnoch to oczywiście inna półka, ale ile jeszcze zostało z "tamtego" Krzyśka? Oto właśnie jest pytanie... Poniżej prezentujemy Wam kursy zaproponowane przez firmę STS.

TU ZNAJDZIESZ KURSY NA CAŁĄ GALĘ W RADOMIU! GRAJ I WYGRYWAJ Z STS-em >>>

Kto wygra walkę:
Zimnoch 1,35 - Twardowski 2,95

Zawodnik wygra przed czasem:
Zimnoch 3,50 - Twardowski 6,00

Zawodnik wygra na punkty:
Zimnoch 2,20 - Twardowski 5,00

Ile potrwa walka? Granica 4,5 rundy:
mniej 2,90 - więcej 1,30

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 19-11-2019 17:50:44 
Zimnoch chyba wrócił do boksu, żeby mieć na wykończenie domu. Nawet bukmacherzy trochę powątpiewają w niego. Z kimś takim jak Twardowski, ktoś kto myśli chociażby o byciu TOP50 powinien być o wiele większym faworytem.

Jego osiągnięciem będzie, jeśli uda mu się doprowadzić do walki ze Szpilką czy Wachem, wtedy może ostatnia duża wypłata wejdzie.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 19-11-2019 18:39:04 
Marduk

Jakim Wachem?? przecież Zimnoch właśnie zszedł do cruiser..
Swoją drogą dobre kursy na galę, chyba znawcy sts oparli się na rankingu boxrec , a nie na wiedzy.
Werwejko walczy z junior ciężkim, a Szymański z leszczem który jest wyżej w rankingu
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-11-2019 20:33:06 
Borek twierdzi że Zimny przeszedł wszystkie badania, odnowił licencję i od kilku miesięcy jest w treningu, dlatego że spełnił te warunki dorastał szanse pokazania się. Nawet twierdzi że odbył z jego lekarzem długą rozmowę na temat Zimnoch. Myślę że Zimny będzie szukał dużej walki na Polskim podwórku, może Szpilek, może Główka czy Diabeł. Mam nadzieje że nie porwie się na Cieślaka bo ten go przeżuje i wypluje.
 Autor komentarza: leon84
Data: 20-11-2019 00:16:31 
@ckwilk
Może Twoja wiedza jest po prostu mała???Winters dla mnie faworytem z Werwejko.Nie dawno Winters pokonał zdecydowanie prospekta Teslenko...Szymanski walczy z leszczem???Haha a kim jest niby Szymanski???Walka jak dla mnie pol na poł,ale porażka Szymanskiego mnie nie zdziwi.Zobaczymy w sobote.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.