TRENER SMITHA: CHCĘ, BY CALLUM W WALCE Z RYDEREM BYŁ BRUTALNY

Trener mistrza świata WBA wagi super średniej Calluma Smitha (26-0, 19 KO), Joe Gallagher, chce, aby jego podopieczny w sobotę podczas gali w Liverpoolu efektownie i brutalnie rozprawił się z Johnem Ryderem (28-4, 16 KO).

W stawce tej potyczki znajdzie się również pas WBC Diamond w limicie do 168 funtów. Faworytem potyczki jest oczywiście "Mundo", który w ostatnich walkach w dobrym stylu stopował George'a Grovesa oraz Hassana N'Dama. Joe Gallagher chce, aby jego bokser podsumował udany rok z przytupem.

- Chcę, by zrobił z Ryderem to, czego dokonał w walkach z Grovesem i N'Damem. Chcę brutalności. Chcę tylko, żeby Callum był brutalny. Callum trenuje tak, jakby szykował się do walki z Canelo. Oczywiście chce dobrze zaprezentować się przed swoimi fanami, ale chce też, jak zawsze, wysłać oświadczenie w kierunku innych pięściarzy - mówił trener lidera wagi super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-11-2019 12:12:46 
Turniej WBSS w 168 niestety nie nawiązał do świetnego przed laty super six i trochę brakuje mi unifikacji w tej wadze. Zwłaszcza w brytyjskim wydaniu co wydaje się najłatwiejsze do zrobienia.
Szkoda że Ramirez przeszedł do półciężkiej, bo bardzo chciałbym zobaczyć jego starcie ze Smithem. Może by się Benavideza widziałbym także z Plantem, tylko że tam Arum, a tu Haymon i wuyjdzie kupa.
Może faktycznie gdyby Bivol zrzucił wagę byłby powiewem świeżości..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.