MIJA TERMIN NA USTALENIE WARUNKÓW WALKI BRIEDIS vs GŁOWACKI II

Jutro mija termin, w którym obozy Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) i Mairisa Briedisa (26-1, 19 KO) miały ustalić szczegóły rewanżowej walki z pasem WBO wagi junior ciężkiej w stawce. Oczywiście Łotysz ma przed sobą finał WBSS, świetnie płatny, i oczekuje się, że to właśnie do walki z Yunierem Dorticosem przystąpi policjant z Rygi.

W tych okolicznościach Polaka czekałaby walka o wakujące trofeum. Na wszystko trzeba jeszcze zaczekać przynajmniej do jutra.

- Pojutrze przetarg WBO na walkę Główka - Briedis, jeśli do jutra wieczorem Briedis nie zwakuje tytułu, natychmiast muszę wysłać kogoś do San Juan, mimo, że nie wierzę w tę walkę. Kolejne kilka tysięcy dolarów w błoto. Zabawa dla bogatych ludzi - pisał wczoraj wieczorem na Twitterze Andrzej Wasilewski.

WBO do walki o potencjalnie wakujący tytuł wyznaczy oczywiście dwóch najwyżej rozstawionych w rankingu pięściarzy. Są to na teraz właśnie "Główka" i Brytyjczyk Lawrence Okolie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-11-2019 12:01:23 
W najnowszym rankingu WBO przed Arslana wcisnęli Okoliego. Nie będzie walki z 50-latkiem, tylko z obrzydliwym stylowo patyczakiem i to zapewne w UK. I dupa zbita.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-11-2019 12:21:55 
Okolie jest fatalny do oglądania. Jego walka z Chamberlainem, to jedna z najgorszych walk jakie widziałem na oczy. Antyboks.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-11-2019 16:37:18 
Okolie nie wygra z Głowackim, jest na to za słaby. Pomimo tego że pięściarsko jest ok, to zawiedzie go brak doświadczenia. Silnego ciosu też nie ma żeby uwalić Główkę. Głowacki, z drugiej strony aż tak nie zdominuje Okolie żeby nie zostawić nie jasności. Niestety walka na 99% będzie w UK a to na sporą niekorzyść Polaka i sędziowie będą widzieć inna walkę.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 19-11-2019 17:54:03 
Autor komentarza: Hugo
W najnowszym rankingu WBO przed Arslana wcisnęli Okoliego. Nie będzie walki z 50-latkiem, tylko z obrzydliwym stylowo patyczakiem i to zapewne w UK. I dupa zbita.Super sprawa, WBO trzeźwo oceniło, że Arslan jest za stary a tu się szykuje ciekawa walka w Anglii na dużej gali. Główka się pokaże szerszej publiczności a i przeciwnik lepszy a Główka potrzebuje wyzwań, bo ostatnio walczy głównie na prowincji.
Ciekawe jest też, że usunęli go z WBC, ale rozumiem włodarzy tej federacji, trzeba się określić o który pas chce się walczyć.
 Autor komentarza: garson
Data: 20-11-2019 16:16:09 
No i bardzo dobrze bo z Arslanem to by była parodia a nie walka o MŚ. Okolie fizycznością zamęczy Głowackiego...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.