AJAGBA Z DAWNYM RYWALEM KOWNACKIEGO, RIGONDEAUX O PAS

Efe Ajagba (11-0, 9 KO) miał wrócić w ostatni weekend października, jednak kontuzja na samym finiszu przygotowań wykluczyła go z tego startu. Ale jeden z ciekawszych prospektów wagi ciężkiej zaboksuje jeszcze w tym roku, konkretnie 21 grudnia w Ontario podczas gali Harrison vs Charlo II.

Przeciwnikiem mocno bijącego Nigeryjczyka będzie Iago Kiladze (26-4-1, 18 KO), dawny oponent Adama Kownackiego (KO 6). Gruzin po trzech kolejnych porażkach uratował się majowym remisem nad faworyzowanym Robertem Alfonso. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

Na rozpisce wystąpi również znakomity technik Guillermo Rigondeaux (19-1, 13 KO). Kubańczyk skrzyżuje rękawice z Liborio Solisem (30-5-1, 14 KO), a lepszy z tej dwójki zgarnie wakujący, "regularny" pas WBA wagi koguciej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 15-11-2019 08:51:23 
Wiedziałem po przeczytaniu nagłówka, że będzie to Kiladze :)
Ciekawy pięściarz z Gruzina, ale nie potrzebnie przechodził do ciężkiej, nieźle boksuje na wstecznym, ale wchodząc do ringu z takimi jak Joyce na niewiele sie to zdaje. Ajagba zaskoczył in minus w walce z Demirezenem, ale wytrzymały jest i nie daje sie przestawiać w ringu. Troche może sie pomęczyć, ale w końcu przełamie Iago jak każdy to zrobił z czołówki.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 16-11-2019 12:13:21 
Iago nie mavsily na heavy, w cruiser byloby mu lepiej zas w konfronatcji z Efe nie ma rzadnych argumentow do wygranej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.