MEDŻIDOW MA WYSTĄPIĆ NA GALI JOSHUA vs RUIZ JR II

Jak niedawno pisaliśmy, trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim Magomedrasul Medżidow (1-0, 1 KO) w drugiej walce zawodowej zmierzy się z Tomem Little'em (10-7, 3 KO). Nie dojdzie jednak do tego pojedynku w pierwotnie anonsowanym miejscu, czyli podczas listopadowego wydarzenia w Monte Carlo. Azerski artysta nokautu wystąpi za to prawdopodobnie na wielkiej gali Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr II, 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej.

W swoim wrześniowym debiucie na zawodowstwie 33-letni Medżidow nie zachwycił: wygrał wprawdzie przed czasem z Edem Fountaine'em (12-7, 5 KO) podczas gali Matchroom Boxing w Nowym Jorku, ale w drugiej rundzie wylądował na deskach. Pojedynek zakończył się wygraną murowanego faworyta przed czasem w czwartej rundzie.

Grudniowa gala w Arabii Saudyjskiej będzie prawdziwym festiwalem królewskiej dywizji. Oprócz absolutnie hitowej walki wieczoru i wspomnianej walki Medżidowa, zobaczymy także znakomicie się zapowiadające starcia Michaela Huntera z Aleksandrem Powietkinem i Filipa Hrgovicia z Erikiem Moliną.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: karpiomaniak
Data: 11-11-2019 00:08:02 
Hmmm... trzykrotny mistrz swiata w boksie olimpijskim a Usyk go ograł jak dziecko w WSB...fajna walka polecam obejrzec na YT
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.