KSI vs LOGAN PAUL - AMBITNA BITKA BEZ WIĘKSZEJ JAKOŚCI

W starciu youtuberów niejaki KSI (1-0) - tak naprawdę Olajide William Olatunji, pokonał Logana Paula (0-1).

Obaj panowie dostali za ten zawodowy debiut po 900 tysięcy dolarów. Byli więc zwycięzcami już przed walką. Ale między linami mieli sobie udowodnić, który z nich ma większe pojęcie o boksie. Efekt uboczny XXI wieku w profesjonalnym sporcie...

Chłopcy o boksie nie mają jeszcze dużego pojęcia, ale nie można było im odmówić ambicji i chęci. KSI polował obszernymi sierpami z obu rąk. Nawet dynamicznymi. Więcej spokoju zachowywał Paul, boksując lewym prostym i przepuszczając bomby rywala. Taki sam scenariusz miała druga runda. W końcówce trzeciej Anglik (KSI) trafił lewym i prawym sierpem, lecz bez większych konsekwencji.

W czwartym starciu Amerykanin trafił prawym podbródkowym i posłał rywala na deski. Ale wtedy "dobił go", gdy ten już klęczał, za co został ukarany odjęciem dwóch punktów. Nokdaun zaliczony, runda wygrana, ale dwa odjęte punkty dały remis w sumie remis. Wygrał za to spokojnie piątą odsłonę, punktując zmęczonego oponenta lewym prostym. Ostatnie trzy minuty to wielki chaos i zadziwiająca ekscytacja na trybunach.

Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 56:55 Paul, 57:54 KSI i 56:55 KSI.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 10-11-2019 10:31:50 
Logan Paul to ten, który się wsławił nagrywaniem i zabawami z powieszonym mężczyzną.. Super, bardzo ambitny kontent i inteligentny jupiter.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 10-11-2019 10:40:12 
Moim zdaniem może być też tak że na takie cyrkowe walki jest teraz BUM ale może to minąć... dlaczego? Jeśli ludzie sobie zdadzą sprawę że za tą całą ustawką nie idzie w ogole jakość walki są na mizernym poziomie jednym słowem jeśli coraz więcej osób będzie to dostrzegać to skończy się może zainteresowanie tym cyrkiem
 Autor komentarza: kuba2
Data: 10-11-2019 13:37:21 
myślę że się nie skończy. te walki opierają się na emocjach a nie na poziomie sportowym. W ogóle boks w swojej obecnej formule już się chyba przejadł. Za dużo pasów, pseudomistrzów, za dużo kategorii, za mało rozpoznawalnych nazwisk.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 10-11-2019 15:12:56 
Wolę obejrzeć takie coś niż boks kobiet, albo przekręty jak Alvarez Golovkin 1.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.