ANDRE WARD: NIE WRÓCĘ Z EMERYTURY NA WALKĘ Z CANELO

Jeden z najlepszych pięściarzy ostatniej dekady, Andre Ward od kilku miesięcy jest mocno namawiany na walkę z obecnym numerem jeden światowego boksu, czyli Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Amerykanin twierdzi jednak, że nie ma zamiaru wracać do do ringu, by stoczyć pojedynek z Canelo, choć byłby on z pewnością gwarancją ogromnych pieniędzy.

JORGE MASVIDAL: CHCĘ ROZWALIĆ CANELO TWARZ, JESTEM GOTOWY >>>

- Nie wrócę z emerytury, by walczyć z Canelo. Dużo mówiło się o moim starciu z nim od czasu, gdy podpisał kontrakt na walkę z Kowaliowem. Mój telefon dzwonił non stop. Wielu ludzi biznesu i rozrywki chciało mnie wciągnąć w coś, czym po prostu nie jestem zainteresowany - powiedział Ward.

- Nie zrozumcie mnie źle, w sercu jestem wojownikiem. Nie jest mnie trudno przekonać do walki. Ale muszę dotrzymać słowa. Myślę, że jestem teraz potrzebny boksowi, rodzinie, kościołowi... Ale nie jako zawodnik - dodał ''Syn Boga'', który zakończył karierę w czerwcu 2017 roku po drugim zwycięstwie nad Siergiejem Kowaliowem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 09-11-2019 12:00:49 
I bardzo dobrze bo byłbym rozdarty komu kibicować :P. Były król rankingu P4P vs. obecny król. Swoją drogą liczę, że Canelo zakończy kariarę w stylu Andre Warda - będąc na samym szczycie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-11-2019 12:09:13 
Myślę że pewna suma by go przekonała. Stare porzekadło mówi że każdy ma swoją cenę...
 Autor komentarza: wasiel
Data: 09-11-2019 12:12:41 
tak. pewnie3 wróci
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-11-2019 12:15:05 
Syn sędziów vs wnuk sędziów :)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-11-2019 13:11:05 
Ward nie chce mieć porażki w rekordzie - zgoda byłaby tylko wygraną Canelo.
 Autor komentarza: jimmyF
Data: 09-11-2019 21:46:25 
W sumie on porazke powinien miec bo z tego co pamietam 1 walke z kovalem przegral
Noramlnie stawialbym na Warda w walce z Canelo, ale te walki z kovalevem mialem wrazenie ze byly jakies takie bez szalu, kompletnie nie porwal w nich, wiec nie wiem czy mu styl nie siedzial czy juz byl sam stary
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 10-11-2019 08:43:09 
Ward jest super nudny w ringu ale jest tez niesamowitym kozakiem, niebal sie Cobry, nie bal siepogromcy Adamka i zdominowal Kovaliowa ale byl super nudny. Jest i zawsze byl rodzinny i wierzacym czlowiek8m, brak skandali w ringu jak i poza nim. Trzeba sie pochylic nad jego nudna wielk9scia bo nie bal sie nikogo. W walce z Canelonto on byl by faworyte mi, Rudy by wychodzil ze skory by go sprowokowac zas Andre by go po prostu wypunktowa
Nie jestem zainteresowanybogladaniem ytak8ej walki ale mam duzo szacunku dla kozactwa Warda. Jedynoe Usyk jest porownywalny, moze byl Garcia ale polegl moze jest Loma ale tam sa malebroznice. Ward byl super nudnym kozakiem ale nie nie wraca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.