USYK OTWARTY NA WALKĘ Z CHISORĄ - NAWET BEZ PASA W STAWCE

Menadżer Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO), Egis Klimas zasugerował, że obóz Ukraińca jest otwarty na walkę z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO) - nawet jeżeli w stawce pojedynku nie znajdzie się wakujący pas WBO wagi ciężkiej.

PLAN HAYE'A: CHISORA Z USYKIEM O WAKUJĄCY PAS WBO WAGI CIĘŻKIEJ >>>

Przypomnijmy, że 7 grudnia dojdzie do walki Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr II. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA i WBO, których właścicielem jest obecnie Meksykanin. Zwycięzca będzie musiał wybrać między walką z Usykiem (obowiązkowym pretendentem WBO) i starciem z Kubratem Pulewem, który czeka na walkę o tytuł z ramienia IBF. Jeżeli pas WBO zostanie zwakowany, Chisora może walczyć o niego z Ukraińcem, taką nadzieję ma przynajmniej menadżer Brytyjczyka, David Haye. Tymczasem wypowiedź Egisa Klimasa wskazuje na inną możliwość, która zapewne byłaby mniej atrakcyjna dla strony brytyjskiej.

- Nie wiemy, co stanie się w walce 7 grudnia. Ale jeżeli możliwa jest walka w międzyczasie (zanim zwycięzca pojedynku Joshua vs Ruiz zdecyduje, co zrobi z tytułami IBF i WBO - przyp.red.), to myślę, że Chisora byłby dobrym rywalem dla Usyka. Nie chcemy kolejnego pół roku przerwy - powiedział menadżer ukraińskiego wirtuoza, który po wielu perypetiach (m.in. kontuzji bicepsa i wycofaniu się z negocjacji obozu Carlosa Takama) zadebiutował w królewskiej dywizji 13 października w Chicago, pokonując przed czasem Chazza Witherspoona. Dwa tygodnie później w Londynie Dereck Chisora odprawił (również przed czasem) Davida Price'a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-11-2019 20:12:22 
Nie uwierzę do póki nie wejdą do ringu. Usyk będzie tak gadał żeby nikt nie myślał że wymięka przed wyzwaniami w HW.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-11-2019 20:19:00 
Musisz naprawdę nie lubić Usyka, by wyciągać takie podejrzenia z rękawa.
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 08-11-2019 20:24:35 
Usyk obskoczy Darka.

Swoją drogą Darek to kozak - to jeden z ostatnich wojowników HW. Nie kalkuluje, po prostu walczy i daje naprawdę dobre walki. Człowiek którego zawsze warto oglądać.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-11-2019 21:00:50 
"Nie uwierzę do póki nie wejdą do ringu. Usyk będzie tak gadał żeby nikt nie myślał że wymięka przed wyzwaniami w HW."

Teza godna użytkownika @Clevland. Czyli wychodzi, że jest to zaraźliwe...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-11-2019 21:03:08 
Nie mam nic do Usyka, ale sami zobaczycie. Myślę że nie po to poszedł do HW żeby podejmować ryzyko a według mnie wcale w tej walce nie będzie aż takim faworytem.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 08-11-2019 21:10:34 
usyk czuje ze nie zwojuje hw genialny jest ale przy wilderze i aj ruizie ciężko mu będzie nie dac się trafic mysle ze bez szans z ta 3 a i jeszcze Dubois by tez mysle go ztlamsil
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 08-11-2019 21:56:28 
spokojnie... Usyk nie da się stłamsić
Przy jego inteligencji i zapleczu dojdzie bez utraty walorów do ok. 100kg i to mu wystarczy.

HW jest nadal w zapaści i wszechstronny zawodnik o dużej inteligencji ringowej sobie spokojnie poradzi.
Dzisiaj TOP HW to zawodnicy o wyrazistych brakach, które przy pewnej mądrości można spokojnie wykorzystać.

Wilder to ekstremalnie ograniczony fizol,
Fury? - jak można leżeć po ciosie USS Cunninghama?,
AJ - zagadka-wpadka
Ruiz - sorry, przypadek
Ortiz - dobrze już było

kto jeszcze? - Alvarez?
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 08-11-2019 22:23:24 
@up UrbanHorn


właściwie to w tym HW sami nic nie warci amatorzy, mistrzowie z przypadku! cholera jasna! miejmy nadzieję, że rozstąpi się niebo i na złotym rydwanie zejdzie na ziemię prawdziwy morderca, który ich wszystkich ogra do zera albo znokautuje w pierwszych rundach...
zapomniałeś napisać "mike tyson w prime zniszczyłby ich wszystkich jedną reką"
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 09-11-2019 04:46:34 
Usyk na super ciężkich za mały. Chisore powinien brać z pocałowaniem ręki, rębacz bijący pojedyncze w założeniu mocne ciosy jak znalazł dla fruwającego małego ciężkiego. Myślę, że przeciwnicy dla Usyka muszą być bardzo ostrożnie dobierani. Rozpoczęcie poważnej rozgrywki w hw od Chisory, kojarzyłoby mi się, z polityką obozu Adamka, któremu dobierani byli al'a rębacze, aby mógł błyszczeć na ich tle. Zobaczyłbym Usyka z jakimś mobilnym pięściarzem, a nie kupą mięsa skrojoną prosto pod niego. Zobaczyłbym go z Hughie Furym. Proszę :)
 Autor komentarza: Lancaloht
Data: 09-11-2019 11:27:36 
Z mobilnymi przeciwnikami to juz go widziałeś w cruser... Nie pomyliłeś imienia przy Furym? Jeśli nie, to proszę cię , bo ze smiechu porobią się nam zajady...:)
Moja teoria jest taka że Usyk każdą walkę w cięzkiej będzie miał trudną , nawet z drugą ligą, ale to wynika z jego stylu walki. Walczy na dużym ryzyku, musi być ciągle skoncentrowany i mobilny, a to powoduje ogromny wydatek energii. Jeżeli nikt nie będzie tak kondycyjnie przygotowany jak Usyk, to nie ma z nim szans. Druga częśc walki , ostatnie rundy to męka w wykonaniu przeciwników Usyka...
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 09-11-2019 12:19:57 
"Z mobilnymi przeciwnikami to juz go widziałeś w cruser" - Usyk niedawno przeszedł do ciężkiej, nie śpij.

"Nie pomyliłeś imienia przy Furym? Jeśli nie, to proszę cię , bo ze smiechu porobią się nam zajady...:)" - tak, chodziło mi o Petera. W sumie to z kontekstu nie da się wyciągnąć nawet, o chuj Ci chodzi. Że Hughie za słaby na Usyka? Jeżeli tak, to musisz być strasznym ignorantem, skoro już w następnym zdaniu sobie przeczysz, jakoby Usyk miał mieć trudne walki nawet z drugą ligą. No... Chyba że sam nie rozumiesz o czym piszesz :)
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 09-11-2019 12:20:52 
ryzykowna walka, Chisora wciaż nie taki stary, wciąż ma petarde i pressing, jak nie jesteś Kliczką (a Usyk nie jest) który powstrzymywał go dyszlami to każdy może mieć z nim problem,
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.