ROACH: CHAVEZ JR SAM WIE, ŻE NIE MA JUŻ CZASU NA ZABAWĘ

Freddie Roach i Julio Cesar Chavez Jr (51-3-1, 33 KO) po kilku latach wracają do siebie i znów będą współpracować. Meksykanin ma przed sobą walkę z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO), do której przygotuje go właśnie legendarny szkoleniowiec.

Roach i Chavez Jr rozstali się w 2012 roku, kiedy po walce z Sergio Martinezem Meksykanin zanotował spadki zaangażowania i poświęcenia treningom. Roach wyznał, że Julio chciał zachęcić go do ponownej współpracy pieniędzmi, ale sławny trener widział to inaczej.

- Przyszedł na salę i ćwiczył trzy dni, a ja go obserwowałem. Ignorowałem go, niczego nie mówiłem. Po prostu dałem mu trenować. Potem przyszedł i wręczył mi dużą torbę pełną pieniędzy. Nie liczyłem, ale było tego dużo. Oddałem mu je. Nie wiem, dlaczego ludzie myślą, że wszystko obraca się wokół pieniędzy. Powiedziałem mu, że nie tego chcę. Chcę wygrywać i kształtować ludzi. On nie jest tak trudny we współpracy jak kiedyś. Jego etyka pracy jest naprawdę dobra. On sam przyznaje, że wie, że nie ma już czasu na zabawę - mówił Roach.

Pojedynek Chaveza Jr z Jacobsem odbędzie się 20 grudnia w limicie kategorii super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: golabek
Data: 08-11-2019 11:18:18 
Synek wielkiego tatusia, któremu nie chce się trenować. Szkoda na niego czasu. Tylko nazwisko robi mu robotę.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 08-11-2019 11:48:05 
Gość nigdy nie miał talentu na miarę ojca, dodatkowo leń.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 08-11-2019 12:20:37 
Chavez Jr Nie jest slum bokserem ale myslal, podobnie do Bronera ze talent i troche pracy wystarcza I niestety tak do pewnego poziomu bylo, dopier pozniej zaczely sie schody. Nie lubie Jacobsa bo niewiele osiagnal a ma sie za gwiazde, z Chavezem Jr podobnie. Sa zaplecza czolowki, mysle ze SS im obu powinna odpowiadac, do sredniej sa za duzi I robia sie starry. Wygra Amerykanin na Punkt po nudnej Walecki.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-11-2019 16:24:14 
Wie, że nie ma czasu na zabawę, jest ostatnia szansa na zarobienie dobrej kasy na swoim (ojca) nazwisku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.