CHAVEZ JR DLA JACOBSA, TYLKO W INNYM MIEŚCIE

Walka Daniela Jacobsa (35-3, 29 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr (51-3-1, 33 KO) stanęła pod znakiem zapytania, gdy Meksykanin nie poddał się niezapowiedzianej kontroli antydopingowej. Został nawet zawieszony przez Komisję Sportową Stanu Nevada. Ale wszystko można obejść. Pojedynek prawdopodobnie dojdzie do skutku, tylko w Arizonie, konkretnie w Phoenix.

Oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma, ale sprawę przedstawił znany dziennikarz Chris Mannix. Podczas tej samej gali, tak jak zakładano pierwotnie, ma wystąpić Gabriel Rosado, który będzie asekurował ewentualny brak Chaveza. I wtedy wskoczy w jego miejsce na walkę z Jacobsem. Póki co jednak naprzeciw Amerykanina ma stanąć syn legendarnego "Cesarza".

Pojedynek Chaveza Jr z Jacobsem odbędzie się 20 grudnia w limicie kategorii super średniej. Co ciekawe po latach niesforny Meksykanin wrócił pod skrzydła trenera Freddiego Roacha, z którym święcił największe tryumfy, z pasem WBC wagi średniej włącznie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-11-2019 17:08:21 
Jeden i drugi na bombie.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-11-2019 17:08:21 
Jeden i drugi na bombie.
 Autor komentarza: jimmyF
Data: 07-11-2019 19:46:48 
Nudna walka, jacobsa lubie, chavez bez wyrazu zupelnie
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-11-2019 21:05:11 
Zajebiście, tak można sobie omijać wszystkie kontrole, bo zawsze znajdzie się miasto chętne zorganizować dużą galę.

Walka może być za to całkiem efektowna, z naciskiem na to, że Chavez efektownie dostanie w cymbał i się rozłoży na macie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.