NIEBAWEM POZNAMY DATĘ WALKI HUCK vs JOYCE

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że grupa Huck Service GmbH wygrała przetarg na organizację walki o wakujące mistrzostwo Europy wagi ciężkiej pomiędzy Marco Huckiem (41-5-1, 28 KO) i Joe Joyce'em (10-0, 9 KO). Wszystko wskazuje na to, że żadna ze stron nie wycofa się finalnie z tego projektu i do walki rzeczywiście dojdzie.

- Jak wiecie, ekipa Hucka wygrała przetarg na tę walkę. Do pojedynku musi dojść przed Bożym Narodzeniem. Datę mamy poznać w przyszłym tygodniu - powiedział menadżer Joyce'a, Sam Jones.

Wszystko wskazuje więc na to, że pod koniec roku "Kolos" wybierze się do Niemiec, by sprawdzić możliwości doświadczonego gospodarza, byłego wieloletniego mistrza wagi cruiser.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 06-11-2019 11:38:30 
Huck zostanie zgnieciony fizycznie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-11-2019 14:35:33 
Mam nadzieję że Hukić wyłapie KO a'la Głowacki.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-11-2019 17:09:32 
Joyce go staranuje..
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 06-11-2019 18:59:58 
Huck to wygra, jak Joyce dostanie pierwszym dzikim zrywem, to nie będzie wiedział co się dzieje. Najgorsze co można robić z Joycem to boksować jednostajnie, klasycznie. Hukić tego w ogóle nie potrafi.

Z drugiej strony... jak potrwa to cały dystans, to Joyce dostanie niezasłużoną decyzję. Natomiast wierzę w to, że Huck może zaskoczyć i podłączyć Angola, a potem go skończyć przez TKO. Oby tak było.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-11-2019 10:21:22 
Nie wiem czy Hucka wciąż można traktować jako zagrożenie? Jak pierwszy raz usłyszałem o tej walce, to pomyślałem, że różnie może być, w końcu Huck świetnie radził sobie w HW z Powietkinem. Ale to było kilka dobrych lat temu, od tamtego czasu Huck zaliczył kilka porażek, i dawno już nie odniósł cennego zwycięstwa. A teraz nagle miałby pokonać takiego wielkiego i odpornego tura? No nie wiem...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.