JEŻEWSKI: W PRZYSZŁYM ROKU CZEKAJĄ MNIE DUŻE WALKI

Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO) zamknie swój bokserski rok 2019 14 grudnia w Kościerzynie. Rywalem Polaka na gali Rocky Boxing Night będzie Tamas Lodi (20-12-2, 17 KO).

W rozmowie z BOKSER.ORG Jeżewski wyraził przekonanie, że w przyszłym roku czekają go duże walki tak na rynku polskim, jak i na ringach zagranicznych.

- Najbliższa walka jak wiadomo 14 grudnia w Kościerzynie. Plan to przede wszystkim zaliczyć udany start w grudniu, żeby nie stracić końcówki roku, jak wiadomo 2019 nie mogę zaliczyć do zbyt udanych. Plan to skupienie się na grudniu, a potem przyszły rok. Tam czekają na mnie duże walki w Polsce i poza granicami. Już w tym roku pojawiły się ciekawe oferty, jednak najpierw muszę w końcu zrobić walkę z nowym teamem. Dodatkowo jestem pretendentem do pasa Unii Europejskiej, tak że przyszły rok będzie ciekawy. Jak na razie myślę tylko o wyjściu do ringu w grudniu - powiedział Jeżewski.

Do walki z Lodim Jeżewski przygotuje się już z nowym sztabem. Za formę Nikodema odpowiadać będą Adam Jabłoński i Rafał Wojda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 06-11-2019 12:51:53 
Nie no fenomenalny przecwinik dla Jeżewskiego worek kartofli do obijania przez parę rund .... temat żenada a potem te nasze Asy Podwórkowe wychodzą do kogoś z pierwszej 50 i dostają łomot zycia patrz Wierzbicki....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.