WARSZAWSKA GRANDA ROŚNIE W SIŁĘ

Warszawska Granda wznosi się powoli na wyżyny profesjonalnego boksu. Do walk amatorów doszły pojedynki licencjonowanych zawodników, a teraz przed nami międzynarodowy mecz. Do pełni uczty dołączy prawdziwa kuchnia polsko-węgierska.

- Pragniemy z całego serca podziękować za wsparcie zawodów z cyklu 'Warszawska Granda', bo doczekalismy się wyjątkowej edycji, bowiem po raz pierwszy odbędzie się międzynarodowy mecz - podsumowuje swoje dotychczasowe wysiłki Paweł Michalik.

10 listopada zapraszamy na godzinę 10:00 do sali Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej 6a, gdzie rozpoczną się pojedynki zawodników o różnym poziomie zaawansowania z całego Mazowsza, a także z Polski. Po całym dniu szerokiego wachlarzu pojedynków przyjddzie czas na kulminacyjnuyy moment: towarzyski mecz klubów z Polski i Węgier.

Kibiców czekać będzie zatem moc atrakcji uzupełniona o koncerty na żywo ok. 13:30, 16:00 i 18:30 w wykonaniu 'Przemka Majewskiego', 'Żebro' i 'Sova'. Do tego spotkania z goścmi - m.in. kombatantami, Zofią Klepacką i legendami pięściarstwa. No i oczywiscie wspomniana kuchnia polsko-węgierska. Planowane zakończenie imprezy - godzina 22:00

Zawodnicy moga juz zgłaszać swój udział poprzez gotowy formularz na stronie organizatora: www.Orzel-Syrenka.pl.

46 Warszawska Granda na pięści - Mecz Towarzyski Polska kontra Węgry - Legia Fight Club

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.