GARDZIELIK Z CIEKAWYM RYWALEM NA GALĘ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

W karcie walk MB Boxing Night 6 pozostało coraz mniej wolnych miejsc. Grupa MB Promotions umieściła w rozpisce pojedynek niepokonanych pięściarzy. W polsko-białoruskiej konfrontacji Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Mikolajem Kuzmickim (11-0, 9 KO). Wydarzenie odbędzie się już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Grupa MB Promotions przygotowała dla kibiców kolejne ciekawe zestawienie, które znalazło się w rozpisce nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia. W karcie walk wylądowała walka dwóch młodych i nadal niepokonanych pięściarzy, którzy skrzyżują rękawice już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Na MB Boxing Night 6 jubileuszową, dziesiątą walkę zawodową stoczy Kamil Gardzielik. Dla 27-latka będzie to pojedynek wyjątkowy również ze względu na debiut w nowej grupie promotorskiej. Oficjalnie pięściarz rozpoczął współpracę z Mateuszem Borkiem i zespołem MB Promotions.

Gardzielik to utytułowany amator, który w 2016 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Od tamtej pory stoczył dziewięć pojedynków i bez większych problemów wszystkie zwyciężył. Na swoim rozkładzie ma wygrane m.in. z Artemem Karpecem, Damianem Mielewczykiem, Przemysławem Gorgoniem czy byłym rywalem Damiana Jonaka - Marcosem Jesusem Cornejo.

Przed nowym nabytkiem grupy MB Promotions kolejne wyzwanie. Już 23 listopada Gardzielik skrzyżuje rękawice z niepokonanym Mikolajem Kuzmickim. Białorusin stoczył do tej pory jedenaście zawodowych pojedynków i wszystkie wygrał. Co więcej, dziewięciu swoich przeciwników posyłał na deski.

Walka została zakontraktowana w limicie kategorii junior średniej na dystansie ośmiu rund.

Bilety dostępne TUTAJ >>>

Karta walk MB Boxing Night 6:
Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) vs Ryan Ford (16-5, 11 KO)
Patryk Szymański (20-2, 10 KO) vs Andriej Welikowskij (15-2-1, 9 KO)
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs TBA
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)
Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) vs Mikolaj Kuzmicki (11-0, 9 KO)
Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1 KO)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: keane
Data: 22-10-2019 18:25:36 
Nareszcie MB zauważył niewykorzystany talent...Niełatwy, ale dobrze poprowadzony może przysporzyć sporo miłych chwil wszystkim kibicom, łącznie z promotorami :)
 Autor komentarza: leon84
Data: 22-10-2019 23:25:21 
I to się nazywa zakłamywanie rzeczywistości.Niby ten Białorusin niepokonany,ale tylko jeden jego rywal miał dodatni bilans.Reszta to dramat.Może się okazać,że ten rywal nic nie potrafi,ale zobaczymy w ringu.W każdym razie Gardzielik powinien sobie łatwo poradzić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.