SZOKUJĄCE OSKARŻENIA SPARINGPARTNERA WOBEC TYSONA FURY'EGO

Sparingpartner Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), Nick Asberry (9-1, 4 KO, ostatnia walka w 2016 roku) wysunął przeciwko Brytyjczykowi bardzo poważne oskarżenie. Amerykanin twierdzi, że Fury sparował z nim w rękawicach, z których z premedytacją usunięto wyściółkę, by można było wyrządzić uderzeniami większą krzywdę.

WRESTLER TYSON FURY - ZABAWA ZA OLBRZYMIE PIENIĄDZE! >>>

Oskarżyciel udostępnił nagranie przedstawiające rękawice, których Fury według Asberry'ego używał podczas sparingów przed walką z Deontayem Wilderem. Asberry porównuje także ww. rękawice z rękawicami, jakie otrzymał od teamu ''Króla Cyganów''.

- To są rękawice Tysona, możecie zobaczyć, że nie ma tu pieprzonej wyściółki. Czy on wie, kim ja kur*wa jestem? Chyba nie wie, co? Popatrzcie na moje rękawice i na jego, gdzie on ma pieprzoną wyściółkę? - mówi Asberry.

- Straciliśmy tak wielu pięściarzy w ostatnich latach. W tym tygodniu odszedł kolejny żołnierz boksu, Patrick Day. Zdecydowałem się na publikację tego nagrania, by zwiększyć świadomość ludzi i pokazać, jak niebezpiecznym i brudnym sportem może być boks! Uważam, że ludzie Fury'ego usunęli z jego rękawic wyściółkę - oto opis dołączony do nagrania.

- Co ty sobie myślisz gościu? Tyson miałby usuwać ze swoich rękawic wyściółkę, żeby zranić sparingpartnerów?!? Robią z nim maksymalnie trzy rundy z rzędu. Wszystko po to, żeby dbać o ich bezpieczeństwo. Tyson ma świetne relacje z każdym sparingpartnerem... To dogodny czas na wysuwanie takich oskarżeń - stwierdził trener Fury'ego, Ben Davison, nawiązując do trwających przygotowań Fury'ego do występu na gali wrestlingu WWE Crown Jewel, która odbędzie się 31 października w Arabii Saudyjskiej. Fury ma zmierzyć się podczas tego wydarzenia z Braunem Strowmanem, a za swój występ zainkasuje kilkanaście milionów dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 21-10-2019 17:52:49 
"Robią z nim maksymalnie trzy rundy z rzędu. Wszystko po to, żeby dbać o ich bezpieczeństwo." - no to gdyby nie wyciągał wyściółki z rękawic, nie musiałby dbać o ich bezpieczeństwo i mogliby dłużej sparować.
 Autor komentarza: shakal
Data: 21-10-2019 18:00:40 
ciekawe skąd by miał te rękawice (należące do Furego) - na pewno Tyson by mu je dał po sparingu, żeby mógł później taki cyrk odstawiać
mnie tu śmierdzi robieniem sensacji, bo wyczuł w obliczu ostatnich tragedii szansę, żeby zrobiło się o nim choć trochę głośno i żeby trochę siana wpadło do pustych kieszeni. Nie wiem jaki mógłby mieć Fury interes w tym, żeby tego leszcza bić w rękawicach bez wyściółki.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-10-2019 19:11:21 
Nie rozumiem jakikolwiek zawodnik miałby interes w tym żeby na sparingach używać rękawic bez padów? Może chciał każdego nokautować żeby poszła fama jaki to Fury ma power? Gdyby na prawdę zrobił komuś krzywdę i wyszłoby że nie miał gąbki w rękawicach to poszedłby siedzieć, chyba nikt nie jest taki głupi?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-10-2019 19:12:41 
P.s 0:50 na filmie, nie widziałem jeszcze pięściarza z taką ginekomastią.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 21-10-2019 19:46:19 
Na filmiki widac reakawice wyboksowane. O ile to sa rekawice Furego.Na sparing bierze sie rekawice jak najwieksze nie wyboksowane .Zagranie celowe albo przypadkowe.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 21-10-2019 20:03:43 
Autor komentarza: teanshinData: 21-10-2019 19:11:21

Może chciał każdego nokautować żeby poszła fama jaki to Fury ma power?


No właśnie biorąc pod uwagę, jakim mitomanem jest Fury, w tym widziałbym jedyną przyczynę takiego postępowania.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 21-10-2019 21:55:10 
Używanie rękawic bez wyściółki to kapitalny pomysł na połamanie sobie palców lub śródręcza i odwołanie walki. To jakiś absurd, a gość pewnie chce by o nim usłyszano na świecie.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 22-10-2019 05:19:38 
A po co Fury miałby używać takich rękawic? Na sparingu chodzi o to, żeby potrenować ale nie złapać kontuzji.
 Autor komentarza: MotylPszczola
Data: 23-10-2019 01:24:30 
Koles uslyszal ile Tyson zarobi za wystep w wrestlingu i ma chrapke na ta kase. Tyle w temacie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.