DAZN BĘDZIE NACISKAĆ CANELO NA TRZECIĄ WALKĘ Z GOŁOWKINEM

Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) ma swoją wersję, a przedstawiciele platformy streamingowej DAZN, która za jedenaście walk zapłaci mu aż 365 milionów dolarów, trochę inną. O co się rozchodzi? O dopełnienie trylogii z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO).

- DAZN mogło chcieć walki z GGG, ale powiedziałem już, że nie stanowi ona dla mnie wyzwania. Nie czułem więc żadnego nacisku - mówił kilka dni temu sławny Canelo, który 2 listopada przeskoczy o dwie kategorie i zaatakuje mistrza WBO wagi półciężkiej, Siergieja Kowaliowa (34-3-1, 29 KO).

- To oczywiste, że panowie Alvarez i Gołowkin mają nie do końca załatwione sprawy między sobą. Po pierwszych dwóch starciach bardzo długo trwała dyskusja na temat punktacji sędziów i kibice chcą zobaczyć trzecią odsłonę ich rywalizacji. Canelo dobrze o tym wie. Doprowadzenie do trzeciej walki z Gołowkinem jest kluczową częścią naszej współpracy. Oczywiście pojedynek z Kowaliowem to również wielkie ryzyko, ale potem usiądziemy i porozmawiamy o trzeciej potyczce z Gołowkinem - stwierdził stanowczo wiceprezes DAZN w Ameryce Północnej, Joe Markowski.

Przypomnijmy, że w pierwszej walce sędziowie orzekli remis, natomiast w rewanżu nieznaczne zwycięstwo Meksykanina. Do dziś wielu uważa jednak, że w obu przypadkach, a już szczególnie w pierwszym pojedynku, górą był Kazach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 21-10-2019 16:32:10 
canelo się boi ze na innym terenie już nie będą sędziowie tacy pomocni i nie chce tej walki dwie przegral na pewno canelo i jak ktoś mowi inaczej to sam siebie oszukuje
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 21-10-2019 16:38:13 
Przecież ten ryży chuj NIGDY nie wyjedzie poza swój grajdołek, gdzie ma "sprzyjających" sędziów.
I jakim by dobrym bokserem nie był, ja go widzę jedynie przez pryzmat wałów.
 Autor komentarza: szagi
Data: 21-10-2019 16:51:36 
Ile mu zostało walk z tych 11?
 Autor komentarza: Goliat
Data: 21-10-2019 17:35:48 
Tak jak uważam że GGG wygrał obie walki tak w trzeciej dostanie KO.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-10-2019 17:37:14 
Brawo DAZN, Zaszantażować gnoja zerwaniem kontraktu i dodatkowo zajebać notkę by walka obowiązkowo była poza Las Vegas, to już w ogóle rudemu zmięknie rura.
Przecież ten szmaciarz jak ma za rywala gościa z topu to z Nevady w ogóle się nie rusza. Jak rywalem jest średniak jak Kirkland, albo ten słabiutki Fielding to zgrywa chojraka i walczy poza kurwidołkiem..
 Autor komentarza: Goliat
Data: 21-10-2019 17:51:27 
Szafki:
Chyba 8
 Autor komentarza: Goliat
Data: 21-10-2019 18:06:07 
Ale za jedno trzeba Kazacha podziwiać!!! Mógł by sobie odwalić walki w Dazon i kase zabrać. A on koniecznie chce Rudego za którego dostanie tyle co za innego przeciwnika.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-10-2019 20:11:33 
Remis w pierwszej walce nie był krzywdzący dla żadnego z nich i z takim rezultatem rewanż był już oczywisty, Drugą walkę Kazach przegrał tak samo jak i przegrałby trzecią. Gdyby to był Kazach z przed 3 lat to miałby szanse. Sporo kosztowały Rudego te dwie walki i zrozumiałe jest że nie chce trzeciej. Jego tłumaczenie że GGG nie jest już wyzwaniem jest po prostu głupie i niedorzeczne a żeby udowodnić swoją tezę Rudy nie będzie mógł schodzić już do niższych kategorii tylko szukać wyzwać w super średniej albo pół ciężkiej. Zejście niżej i unikanie Kazacha byłoby żenujące i pokazałby że Rudy po prostu unika Kazacha.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.