MARTIN BAKOLE ZASTOPOWAŁ JOHNSONA

Martin Bakole (14-1, 11 KO) może być przyszłością wagi ciężkiej. Udowodnił to po raz kolejny przed momentem, stopując cenionego journeymana, byłego pretendenta do pasa WBC, Kevina Johnsona (34-16-1, 18 KO).

Olbrzym z Kongo od początku poszedł w półdystans i optycznie lekkimi, ale bitymi z luzu ciosami rozbijał szczelnie zakrytego "Kingpina". Uderzenie wyglądały, jakby wyprowadzane były od niechcenia, ale już po sześciu minutach na twarzy Amerykanina widać było trudy tej potyczki. Bakole nie zwalniał tempa i rozbijał coraz bardziej Johnsona.

Kevin na początku piątej rundy po odchyleniu zaskoczył i skontrował prawym krzyżowym. Zamiast jednak zranić Bakole, tylko go rozsierdził. Pogromca Wacha zapchał rywala do lin, tam zaczął bić z całych sił i po kilkunastu bombach Johnson zawisł na linach, a sędzia Ron Kearney bez zbędnego liczenia zastopował walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-10-2019 21:02:03 
Kingpin niedługo będzie się przewracał w drodze do ringu. Kiedyś uchodził za najtwardszą szczękę w HW. Chyba czas na lepsze wyzwania. Niech mu Eddie znajdzie prawdziwe wyzwanie, jest gotowy.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 19-10-2019 21:19:31 
teanshin

Kingpin ma nadal twardą szczękę, ale spotkał się z gościem co ma młoty w rękach(jako jedyny naprawdę znokautował Wacha) i na dodatek bije zróżnicowane ciosy na dużej intensywności. Rozbroił Johnsona w tej walce, który w piątej rundzie zmienił taktykę i nie stał na linach w gardzie jak zawsze, bo za dużo przyjmował ale i na to Bakole był przygotowany i zakończył go przed czasem.
Czekam na jego większą walkę z kimś z pierwszej 20 HW.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 20-10-2019 02:09:30 
Jako jedynu znokautowal Wacha? Chyba inna walke ogladalismy. Techniczny nokaut a nokaut to dwie rozne rzeczy, Wach nie byl w zadnej walce w karierze liczony i z nikim nie przegral czysto przez KO, tylko przez przerwanie sedziego. Haye kiedys powiedzial, ze Wacha kijem basseballowym by sie nie przewrocilo i mysle, ze do konca kariery bedzie chyba jednym jak nie jedynym, ktory w karierze i tylu stoczonych pojedynkach, nie byl na deskach.
 Autor komentarza: nyger1
Data: 20-10-2019 09:13:19 
bakole chisora !!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.